Tekuté nitě Thesera

 

Představujeme vám unikátní ošetření neinvazivní metodou Thesera Liftingové nitě, které se zapracují až do podkoží bez jehel.

 

Thesera L Program

  

Tak jak Microspear - tekuté jehly, tak teď máte možnost mít v saloně tekuté liftingové nitě.

 

 

Představujeme vám unikátní ošetření neinvazivní metodou liftingové nitě, které se zapracují až do podkoží bez jehel. Stejně jako Microspear - tekuté jehly, máte nyní možnost mít v saloně také tekuté liftingové nitě. Na toto ošetření je potřeba školení.

 

Thesera L tekuté nitě ošetření

 

Existuje řada technik omlazení obličeje s různými úrovněmi korekce změn souvisejících s věkem. Radikální korekce estetických potíží je možná pomocí plastické chirurgie nebo zvedání niti PDO. Ale nyní mají invazivní postupy relevantního konkurenta - zvedání na základě tavení (rozpouštění) nití.

 

Bezjehlový roztok TDN proniká paracelulární cestou do dermálních vrstev a vyplňuje celou oblast pod kůží.

 

Nitové vlákno ve formě kapaliny se nanáší na povrch epidermis. Složky jsou zapouzdřeny v transportních nanočásticích, které se pohybují do spodních vrstev pokožky bez ohledu na vnější podmínky: teplota, úroveň pH a další faktory.

.

 Cena za ošetření: Kč 3.500,- vč. DPH

Délka ošetření: 60min

Předem upozorňujeme, že pokud nedorazíte na svůj rezervovaný termín nebo pokud se nejpozději 24h před termínem neomluvíte/nezrušíte rezervaci, bude vám při další návštěvě účtován STORNO poplatek ve výši Kč 1.000,-.