L.ma Face mask

 

 

S technologií péče o pleť L.ma, jež využívá "CURE Light" (kurerovo světlo) přirozeně nabíjí pokožku a buňky k obnovení pružnosti a tónu pleti, aktivuje buňky v kůži. Díky LED technologii získáte zdravou, zářící pleť.

 

Lma maska produkty a kosmetička

 

 

Neviditelná kúra pro vaši pleť. A proč vlastně neviditelná? Tato světová novinka Luxury L.ma lampa svítí pomocí Kurerového světla o vlnové délce 940 nm. Toto infračervené světlo je bezpečné - neprodukuje teplo a nevadí pleti ani při dlouhodobém užívaní (nehrozí žádná kontraindikace).

 

Neviditelná je z toho důvodu, že spektrum o vlnové délce 940 nm lidské oko vůbec nevidí. Vysvětlení neurofarmakologických analgetických účinků fotostimulace/fototerapie nebo-li stimulace světlem?

 

V případě, že je fototerapie aplikována na určité body těla či pleti na povrchu kůže, dojde k uvolnění svalového napětí a to vede ke zlepšení prokrvení. Účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod a je určena k široké škále nedokonalosti pleti a ke zpomalení jejího stárnutí.

 

Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, kdy jsou buňky pokožky neinvazivně aktivovány. Lidská kůže má totiž obdivuhodnou přirozenou schopnost pohlcovat světelnou energii a využít tuto energii k nastartování buněk pomocí navýšení množství buněčného paliva (ATP). Při osvětlení lampou pokožky dochází k aktivaci buněčného paliva a dochází k aktivaci a produkci energie, která přispívá k regeneraci buněk, podporuje pružnost a elasticitu, působí proti stárnutí a celkově pleť rozzáří.

 

L.ma_0803

 Cena za ošetření: Kč 3.500,- vč. DPH

Délka ošetření: 60 min.

Předem upozorňujeme, že pokud nedorazíte na svůj rezervovaný termín nebo pokud se nejpozději 24h před termínem neomluvíte/nezrušíte rezervaci, bude vám při další návštěvě účtován STORNO poplatek ve výši Kč 1.000,-.

 

Lma maska nové foto

 

 

lmamask2

 

 


 

     

Salon Praha Dejvice

V našem kosmetickém salonu v Praze na Dejvicích zažijete dokonalou péči o pleť.

Rezervujte si svůj termín v našem salonu online nebo na čísle +420 777 407 112

Rezervovat 

Salon Praha Maiselova

Dopřejte si omlazující procedury, ošetření obličeje a individuální péči.

Rezervujte si svůj termín v našem salonu

Rezervovat