Neohodnoceno

Mimi Luzon Snow White Skin Scrub Cleanser 30ml

Silný exfoliátor, který využívá lékařské krystaly oxidu hlinitého k odstranění odumřelé pokožky a odplavení nečistot, a to s ohromujícími výsledky.

Skladem (3 ks)
Kód: 1338
Značka: Mimi Luzon
1 900 Kč 1 570,25 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ pleti: Normální, Problémová (akné), Rozšířené póry
? Typ produktu: Peeling
? Určené na: Obličej
Mimiluzon:

Krystaly oxidu hlinitého patří mezi nejznámější exfoliační prostředky. Velikost, tvar a molekulární struktura zajišťuje jejich vynikající kvalitu. Krystaly jsou v zahuštěném zrnitém formátu. Společně s přídavkem extraktu z červeného čaje, extraktu z mořský řas a kyseliny hyaluronové pomáhá udržovat stálou hydrataci a dodává pokožce výživné antioxidanty a minerální látky.

 

Účinky:

  • Neobyčejná exfoliace odumřelých kožních buněk.
  • Odstraňuje nečistoty a přebytečnou mastnotu pleti.
  • Vytváří zářivou a téměř novou pokožku.
  • Redukuje výskyt vrásek a jemných linek.

 

Jak to funguje:

Při ochraně pokožky před dalšími škodlivými vlivy prochází kožní buňky přirozeným procesem zvaným kornifikace. Během tohoto procesu se buňky přemisťují na nejkrajnější hranici epidermální vrstvy. Zde umírají a naplní se keratinem (pevné svazky proteinových vláken). Vytváří tak odolnou epidermální bariéru pokožky.

Kůže se přirozeně zbavuje odumřelých buněk a je v neustálém oběhu deskvamace, avšak její regulace není vždy optimální. V některých případech se může nahromadit větší počet mrtvých buněk. Věk, výživa, počasí a genetika. Všechny tyto elementy ovlivňují rychlost a frekvenci cyklu.

Exfoliace je dokonalý zásah do pokožky, při kterém dochází k regulaci deskvamačního cyklu. Účinnost exfoliace je dána kvalitou abrazivního prostředku a jakoukoliv další doplňující výživou.

Snow White Skin využívá bílé krystaly oxidu hlinitého jako prostředek proti mastné pleti. Tyto krystaly nezpůsobují žádné nežádoucí ani alergické reakce. Mají nízkou hranici zachování tepla a jsou extrémně jemné. Proto neprasknou ani nepoškodí ostatní buňky. Přitom stále odstraňují nečistoty a odumřelé buňky.

Extrakt z červeného čaje, extrakt z mořských řas a kyselina hyaluronová poskytuje uklidňující, antioxidační a hydratační účinek. Tím pomáhá nahradit ztrátu hydratace, ke které dojde při odlupování starých buněk.

 

Použití:

Opláchněte obličej vodou. Naneste malé množství přípravku do dlaně a k tomu přidejte několik kapek vody. Aplikujte ráno a večer na obličej nebo tělo a poté opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se oblasti kolem očí.

 

Složení:

Oxid hlinitý, Glycerin, Propylenglykol, Voda, Laurethsulfát sodný, Kokamidopropyl betain, Lauryl Glucoside, Parfém, Oxid sodný, Dusičnan hořečnatý, Oxid křemičitý, CL 77491, Dmdm hydration, Methylchloroisothiazolinone a Methylisothiazolinone, Extrakt z Čajovce kapského, Chlorid hořečnatý, Extrakt z listů Lokváta japonského, Puchratka kadeřavá, Fenoxyethanol, Hyaluronát sodný, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Sodium Dehydroacetate, Kyselina citrónová.