Academy of Femme EXKLUZIVNĚ v ČR!

Školení salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi - Cellstory a seznámení s produkty domácí péče Miracletox

Nyní máte příležitost seznámit se s unikátní kosmetikou a nejnovějším trendem v oblasti péče o pleť.
 Microspear

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ V ČR!

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonů v ČR a v Rakousku, a zarytě bojujeme za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázaly jako první vybojovat výhradní zastoupení pro oba trhy pro proceduru BB glow, Miracle tox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnými a jedinečnými. Pracujeme s vášní, protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější odměna a dlouholetá úspěšná spolupráce se salony naše nejkvalitnější vizitka.

Pro ty kdo hledají pro svůj salon něco jedinečného, nabízíme ve spolupráci s Miracle Tox a Customer Service Excelance Academy 1 denní seminář.

Vzhledem k tomu že situace se u nás ale i ve světě změnila, vytvořily jsme jedinečný koncept prezentace a školení, který vám pomůže zajistit lepší budoucnost vašeho podnikání.

Program semináře:

A: 1 hodina – představení unikátního produktu: Tekuté jehly / Miracle Tox

B: 1 hodina praktická ukázka práce s produkty – pro kosmetické salony ale i domácí péči

C: 2 hodiny - interaktivní seminář, kde jasnými příklady z praxe, na základě vašich požadavků, zpracujeme plán zvednutí úrovně vašeho zákaznického servisu a prodejných dovedností.

  • Představíme vám inovativní a bezkonkurenční produkt od výhradního dovozce, který vám zajistí, že budete o několik kroků napřed před vaší konkurencí. – Tento produkt s ověřenými výsledky zajišťuje ošetření daleko za hranicí běžného kosmetického ošetření a mezoterapie.
  • Produktová řada nabízí dvě možností podle intenzity péče (pro salon a domácí ošetření), což je ideálním řešením zejména, když klient do salonu nemůže přijít (lockdown, izolace, dovolená, nemoc atd.). Kontinuita péče tak zůstává zachována a salonu to zajišťuje zisk i v době, kdy ho klient nenavštíví.
  • V interaktivním a inovativním semináři se zaměřením na kvalitu servisu a prodeje produktů, vám představíme praktické rady jak zvýšit prodej, zabezpečit loajálnosti klientelu, a ochránit váš business při situacích, kdy je podnikání ztížené.
  • Bude nám ctí přivítat vás v novém salonu a školícím centru By Femme, Meisolova ulice na Praze 1.

 Beauren

Představíme vám BEAUREN COSMETICS – Cellstory a Miracletox

Objevíte inteligentní multitasking v oblasti kosmetiky, který vám umožní užívat si peeling, hydrataci i výživu pokožky zároveň.

Síla orientální medicíny

Využíváme Yellow calming komplex, který obsahuje výtažek z pěti zázračných rostlin -

Šišáku bajkalského, Orchideje vzpřímené nebo kůry Korkovníku amurského a rebarbory.

Ty minimalizují podráždění pokožky po mikrojehličkování (tzv. Microspear) a zabraňují zčervenání pleti. Ve východní Asii se využívají pro jejich antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky.

Z bible korejské krásy

Korejská kniha sepsaná královským lékařem Heo Junem (1539-1615) byla poprvé vydána v roce 1613 během vládnutí dynastie Joseon. Její název můžeme přeložit jako „neocenitelnou knihu o lécích z východních zemí.“ Z jejích poznatků a mouder proto čerpáme dodnes.

Spojení vědy s přírodou

Inovativní složka microneedle (která způsobuje mikrojehličkování) je vyrobena z přírodní mořské houby. Aby se zabránilo nechtěným nečistotám, je speciálně čištěna procesem, který se provádí 13x po sobě.

Klíčové složky:

Microspear – pocit mikrojehličkování dokonale vypíná pokožku a regeneruje ji.

EGF – tato složka dává buňkám pokyn k vyšší produkci kolagenu a elastinu, čímž pleť udržuje déle zdravou, vyživenou a mladistvou.

Acetylhexapeptid 8 - přírodní látka, která má v pokožce schopnost přitahovat a zadržovat obrovské množství vody, čímž ji dělá každý den plnější a hydratovanější.


Velice nás těší váš zájem pracovat se salonní značkou Cellstory, ke kterému je nutné profesionální zaškolení, na které jste si rezervovala své místo. Seznámení s produkty probíhá v Praze v prostorách naší akademie. Součástí je ukázka ošetření Cellstory na modelce, seznámení s produkty Cellstory a Miracletox jejich složení účinky a kontraindikace. V ceně získáváte i sadu Cellstory a malou domácí péči Miracletox.

Máte-li termín domluvený, nezapomeňte dorazit.

  • Začínáme v 10:00 hodin na adrese Maiselova 42/19, Praha 1.
  • Kontakt na trenérku: Marcela Beranová - 775 225 120
  • Rezervaci prosíme proveďte na stránkách www.femme-academy.cz .

Děkujeme!