Neohodnoceno

Ochranný deštník proti slunci UPF50+

Poškození pokožky vlivem slunečního záření může mít za následek předčasné stárnutí pokožky, vznik hyperpigmentací nebo rakovinu kůže. Proto je nesmírně důležité, abychom pleti obličeje poskytovali speciální ochranu po celý rok. Našim cílem je naučit naše ženy se chránit před slunečním zářením a zpomalit si stárnutí!

Skladem (>5 ks)
Kód: 1600
Značka: Thesera
900 Kč 743,80 Kč bez DPH
Kategorie: Thesera

Není pochyb o tom, že UV záření je jedním z nejdůležitějších faktorů přispívajících k předčasnému stárnutí kůže. Mezi jeho příznaky patří tvorba vrásek, ztráta pružnosti, pigmentové skvrny a hrubší pleť. Zejména pro ženy nepříjemný stav pokožky, kde se objevují tmavé skvrny. Jsou způsobeny zejména nadměrným vystavováním pokožky slunci.

Sluneční ochrana je důležitá a nelze ji ignorovat. Přes varování zdravotníků o možných rizicích, která přináší přílišné vystavování se slunci, se výskyt nemelanomové rakoviny kůže i melanomů během posledních desetiletí zvyšuje. Klíčem k bezpečnému pobytu na slunci je uvědomit si tato rizika a pokožku dostatečně před UV zářením chránit - a to pobytem ve stínu, vhodným oděvem a také výběrem správných přípravků sluneční ochrany a nebo slunečním deštníkem.

Sluneční deštník je možno použít i v děšti.

Zvolenou barvu napište do poznámky.