4 hodnocení

Mimi Luzon 24K Pure Gold Dust 5gr

24K Pure Gold Dust prokazatelně zlepšuje výsledky vzhledu pleti z hlediska zářivosti, pružnosti a pevnosti. Kromě toho snižuje šupinatost a mikro-vrásky.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1324
Značka: Mimi Luzon
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ pleti: Normální, Citlivá a suchá, Problémová (akné), Rozšířené póry, Kuperóza a rosacea, Pigmentové skvrny, Vrásky
? Typ produktu: Dust
? Určené na: Obličej
Mimiluzon:

Obsahuje speciálně upravené kosmetické přísady, mezi jejichž složky patří zlato. Při použití hydratace vytvářejí jemné efekty. Produkt lze použít i v kombinaci s vlastním krémem. Díky tomu pak docílíte silného vizuálního efektu. Dodává pocit luxusu a cennosti.

24K Pure Gold Dust je vytvořen se zlatem s nejvyšším možným karátem. Náš kosmetický zlatý list je tenký 0,0001 mm (1/10 mikron). Ten je pak potřeba zpracovat na 24K Pure Gold

Dust materiál. Produkt má přirozeně extra měkké a křehké vlastnosti. Naše zlato 985 (23,5 karátu) obsahuje nejvyšší možný karát, který je možné v této proceduře použít.

Zlato se tradičně používalo v egyptské královské společnosti. Dodnes se využívá výhradně v asijské kultuře. Zlato má velký dopad na mnoho lidí ve světě (zejména na ženy). Pomáhá jim zpevnit pokožku a vytvořit jasnější pleť. Vyhlazuje vrásky, zlepšuje krevní oběh, metabolismus a především dodává pokožce přirozené rozjasnění.