1 hodnocení

L.ma EGCG+ Collagen Peptide Rejuve Ampoule 50ML

Ampule L.ma je vyvinuta výhradně pro synergické efekty při současném používání LED masky.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1409
Značka: L.ma
3 300 Kč 2 727,27 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ pleti: Citlivá a suchá, Problémová (akné), Rozšířené póry, Kuperóza a rosacea, Vrásky
? Typ produktu: Ampoule
? Určené na: Obličej
L.ma:

Co je EGCG - je to složka v katechinech zeleného čaje. Když se setká s LED světlem, vytváří synergii a efekt pro další aktivaci regenerace kožních buněk.

Katechiny jsou silné antioxidanty, které chrání tělo před poškozením volnými radikály nestabilními reaktivními částicemi, které se snaží z tělesných molekul „ukrást“ elektron, který jim chybí. Tím však spouští kaskádu volnoradikálových reakcí. Antioxidanty nicméně volným radikálům chybějící elektron dodají, a tím pádem je neutralizují. Katechiny jsou také hlavní stavební složkou taninů. V rostlině jsou zodpovědné za její zdraví a odolnost vůči vnějším stresorům.

Pozitivně katechiny působí také na kůži, jejíž ochranu a regeneraci podporují. Díky svému antioxidačnímu působení stimulují omlazení pleti, redukci vrásek a zlepšuji stav pleti poškozené záněty či ultrafialovým zářením. Navyšují hydrataci pleti, snižují erytém a podrážděné pleti poskytují žádoucí zklidnění.

Nejznámější katechiny jsou epikatechin (EC), epikatechin galát (ECG) a epigalokatechin galát (EGCG), které se vyskytují především v zeleném čaji, ale též v kávě, víně, čokoládě s vysokým obsahem kakaa nebo divokých bobulích, jako jsou Acai. Nejúčinnějším katechinem je epigalokatechin galát.