19 hodnocení

Cellstory Kmenové buňky Cell Nutrition Ampoule 10x 2ml

Dvojitá funkce prozáření pleti a redukce vrásek.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1141
4 200 Kč 3 471,07 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ pleti: Normální, Citlivá a suchá, Problémová (akné), Rozšířené póry, Kuperóza a rosacea, Pigmentové skvrny, Vrásky
? Určené na: Obličej
Cellstory:

Dvojitá funkce prozáření pleti a redukce vrásek.

Ampulka s vysokým obsahem živin s roztokem pro kultivaci kmenových buněk rostlin a 3GF (EGF / IGF / FGF) pomáhá proti vráskám a rozjasnění pleti. Kyselina hyaluronová a Centella Asiatica Extrakt zvlhčují a zklidňují pokožku.

Kmenové buñky z Lotosu ořechonosnýho. V kosmetice se používá hlavně extrakt z lotosu nucifera. Funguje jako kondicionér. Udržuje správnou hydrataci pleti. Zvlhčuje a napomáhá udržovat pleť hladkou a pružnou. Má antioxidační charakter a zlepšuje vylučování toxinů z těla a kůže. Napomáhá obnovovat kožní buňky a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Sjednocuje nerovnosti pleti, snižuje viditelnost pigmentových skvrn, vyrovnává pleťový tón. Urychluje hojení poškozené kůže.

Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Neaplikujte na oblasti kůže s ranami, ekzémem, dermatitidou. Nepoužívejte v případě alergie na žádnou ze složek. Pouze k zevnímu použití. Není určeno k použití dětmi. Veškerý obsah použijte po otevření (2 ml). Pokud se objeví známky červených skvrn, podráždění nebo vyrážky, přerušte používání a vyhledejte lékaře. Vyhnout se očnímu kontaktu. Skladujte mimo dosah vysokých nebo nízkých teplot, přímého slunečního světla a vysoké vlhkosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jak používat: Používejte podle doporučení kosmetologa. Naneste nutriční ampulku na obličej pomocí štětce na balení a lehce poklepejte na ni, dokud nebude zcela absorbována.

 

Složení:

Aqua/Water, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Betaine, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Illicium Verum Fruit Extract, Hydrolyzed Collagen, Adenosine, Nelumbo Nucifera Callus Culture Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Ficus Carica Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Ginkgo Biloba Nut Extract, Centella Asiatica Extract, Brassica Oleracea Italica Extract, Medicago Sativa Extract, Brassica Oleracea Capitata Leaf Extract, Triticum Vulgare Sprout Extract, Brassica Campestris Extract, Raphanus Sativus Seed Extract, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Pentylene Glycol, Aspartic acid, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Threonine, Proline, Valine, Isoleucine, Histidine, Ethylhexylglycerin, Sodium Phosphate, Tryptophan, Asparagine, Cysteine, Glutamine, Lecithin, Methionine, sh-Oligopeptide-1, sh-Polypeptide-1, sh-Oligopeptide-2

Balení: 2ml 10ks


Číslo šarže: Viz číslo na štítku


BEAUTY INSIGHT ASSOCIATES LTD, Business Park Unitpoint H3, Oak Road, Dublin 12, Irsko VYROBENO V KOREJI