2 hodnocení

Mimi Luzon Hydra XL Cream 30ml

Hydratační krém zlepšuje pružnost pokožky, vyživuje, zpevňuje a brání předčasnému stárnutí.

Skladem (1 ks)
Kód: 1339
Značka: Mimi Luzon
2 800 Kč 2 314,05 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ pleti: Normální, Citlivá a suchá, Vrásky
? Typ produktu: Krém
? Určené na: Obličej
Mimiluzon:

Dobře hydratovaná pokožka je jedním z nejdůležitějších bodů k tomu, aby vypadala zářivě a mladistvě. Extrémně vysušená pleť vede k předčasnému stárnutí pleti. Pokud je pokožka v rovnováze a správně hydratovaná, je schopna regenerovat kožní buňky a působit proti stárnutí vysušené pleti.

Hydratační XL krém obsahuje silnou směs hydratačních a antioxidačních přísad, které brání předčasnému stárnutí.

 

Účinky:

  • Hydratuje pokožku.
  • Pomáhá vytvářet nový kolagen a zlepšuje pružnost pokožky.
  • Pomáhá regenerovat nové kožní buňky.
  • Vyživuje a zpevňuje pokožku.

 

Jak funguje

Jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí je suchá a nevyvážená pokožka. Hydratační XL krém doplňuje její hydrataci a zároveň dodává antioxidační účinky k ochraně před dalšími známkami stárnutí.

Kyselina hyaluronová je klíčovou přísadou. Je zvolena pro její výjimečnou hydrataci a stimuluje tvorbu kolagenu. Kyselina vytáhne vlhkost z okolního prostředí a zachovává tak pokožku pevnější a mladistvější.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká do epidermální vrstvy kůže a tak prosakuje hlouběji, tam kde se voda ztrácí a pomáhá obnovovat přirozené buňky.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová pracuje na epidermální úrovni a nabízí ochrannou bariéru pokožky. Dodává pleti mladistvý vzhled a je jemnější na dotek.

K doplnění celkového výsledku jsme doplnili Hydratační XL krém o další přírodní a hydratační látku – Skvalan. Skvalan je přírodní extrakt z olivové rostliny a díky jeho hydratačním a antioxidačním účinkům nesmí v krému chybět. Působí také jako regenerační látka při tvorbě nových buněk.

 

Použití:

Aplikujte na pokožku ráno a večer v tenké vrstvě a nechte vstřebat.

 

Složení:

Voda, Skvalan, Polyisobuten, Xylitylglukozid, Fenoxyethanol, Anhydroxylitol, Hyaluronát sodný, Xylitol, Polysorbát 20, Sorbitan Isostearát, Ethylhexylglycerin, Glukóza.