Total Package 24h Cream 50ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Total Package 24h Cream 50ml
 

Do vyprodání zásob

Total Package 24h Cream 50ml

24 hodinová hydratace

Někteří lidé mají přirozeně suchou pokožku. Suchá pleť je podrážděná a zhoršuje se například při chladném počasí. Total Package se postará o tolik potřebnou hydrataci, která vydrží po celý den a dokáže pomoct zmírnit svědění, dření a neustálé obtěžování spojené se suchou pokožkou. Total Package krém je zkrátka takovým hydratačním potěšením. Ideální je zvláště pro suchou a podrážděnou pokožku. Krém je vynikající ešení k potřebné hydrataci a výživě pleti kyselinou hyaluronovou, vitamínem E a Copper Peptide Komplexem, který vede

k rovnováze hydratace, stimulaci růstu buněk a omlazení vaší pleti při denním používáním. Přírodní olej z avokáda a sóji pomáhá udržovat kondici a jemnost pokožky. Díky tomu se budete nejen cítit dobře, ale také tak vypadat.

Benefity

Kyselina hyaluronová přináší neuvěřitelnou hydrataci a udržuje v pokožce vodu. Pomáhá zmírnit suchou a podrážděnou pokožku.
Přírodní oleje z avokáda a sóji pomáhají udržovat hladký a hebký vzhled. Ideální ke každodennímu použití.

Použití

Aplikujte na vyčištěnou pleť ráno a večer.

Složení

Voda, Olej ze Světlice barvířské, Cyclopentasiloxane (D5), Cetearyl Alkohol, Polysorbát 60, Nikotinamid, Dimethikon, Parfém, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citrusy,

Hexylcinnamaldehyd, Sójový olej, Avokádový olej, Linalool, Citronellol, Hyaluronát sodný, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3- Cyklohexen Karbadehyl, Geraniol, Kumarin, Alpha – Isomethyl ionone, Glycerin, Karnitin, CI 19140, Retinyl Palmitate, Kyselina lipová, Ubiquinone, Olej z Révy vinné, Saccharomyces/Copper Ferment, Rostlinný extrakt

z Heřmánku pravého, Rostlinný extrakt z Pomerančovníku sladkého, Extrakt z listuŠalvěje lékařské, Tokoferol

Jak funguje

Kyselina hyaluronová je sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v těle. Pokožce pomáhá udržovat hydrataci v mezibuněčném prostoru a poskytuje zdravý vzhled. Během stárnutí množství kyseliny ubývá, což vede k úbytku přirozené hydratace, suché pokožce a unavenému a stárnoucímu vzhledu.

Total Package krém vynahrazuje a obnovuje kyselinu hyaluronovou a následně doplňuje obsah vody v pleti. Výsledkem je hladší a mladší vzhled pokožky.

K omlazení pokožky používáme Vitamín E. Obsahuje antioxidant a-Tokoferolu, který má vliv na růst pojivové tkáni (CTGF). Když je tato tkáň aktivována, dochází k nahrazení poškozené tkáně tkání jinou a regeneraci mezibuněčného prostoru tkáně.

Další důležitou složkou je Měděný peptid Komplex. Měď je zahrnuta v mnoha klíčových funkcích pokožky a je jedním z nejdůležitějších kovových prvků pro opravu lidských tkání. Měděný Peptid Komplex (kvasinka) je peptid, který převádí mikroživiny mědi na buňky. Stimuluje tím kolagen, zlepšuje jeho pružnost a snižuje jeho ztrátu.

Tento vyživující a hydratační krém dodává pleti uklidňující a zjemňující účinky, a to především z oleje z avokáda a sóji. Udržuje tak pokožku hladkou a zářivou po delší dobu.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 91 EUR
 
 

Total Package 24h Cream 50ml - Fotogalerie

Total Package 24h Cream 50ml