Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Total Package 24h Cream 50ml
 

Do vyprodání zásob

Total Package 24h Cream 50ml

24 hodinová hydratace

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2400 Kč
 

Někteří lidé mají přirozeně suchou pokožku. Suchá pleť je podrážděná a zhoršuje se například při chladném počasí. Total Package se postará o tolik potřebnou hydrataci, která vydrží po celý den a dokáže pomoct zmírnit svědění, dření a neustálé obtěžování spojené se suchou pokožkou. Total Package krém je zkrátka takovým hydratačním potěšením. Ideální je zvláště pro suchou a podrážděnou pokožku. Krém je vynikající ešení k potřebné hydrataci a výživě pleti kyselinou hyaluronovou, vitamínem E a Copper Peptide Komplexem, který vede

k rovnováze hydratace, stimulaci růstu buněk a omlazení vaší pleti při denním používáním. Přírodní olej z avokáda a sóji pomáhá udržovat kondici a jemnost pokožky. Díky tomu se budete nejen cítit dobře, ale také tak vypadat.

Benefity

Kyselina hyaluronová přináší neuvěřitelnou hydrataci a udržuje v pokožce vodu. Pomáhá zmírnit suchou a podrážděnou pokožku.
Přírodní oleje z avokáda a sóji pomáhají udržovat hladký a hebký vzhled. Ideální ke každodennímu použití.

Použití

Aplikujte na vyčištěnou pleť ráno a večer.

Složení

Voda, Olej ze Světlice barvířské, Cyclopentasiloxane (D5), Cetearyl Alkohol, Polysorbát 60, Nikotinamid, Dimethikon, Parfém, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citrusy,

Hexylcinnamaldehyd, Sójový olej, Avokádový olej, Linalool, Citronellol, Hyaluronát sodný, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3- Cyklohexen Karbadehyl, Geraniol, Kumarin, Alpha – Isomethyl ionone, Glycerin, Karnitin, CI 19140, Retinyl Palmitate, Kyselina lipová, Ubiquinone, Olej z Révy vinné, Saccharomyces/Copper Ferment, Rostlinný extrakt

z Heřmánku pravého, Rostlinný extrakt z Pomerančovníku sladkého, Extrakt z listuŠalvěje lékařské, Tokoferol

Jak funguje

Kyselina hyaluronová je sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v těle. Pokožce pomáhá udržovat hydrataci v mezibuněčném prostoru a poskytuje zdravý vzhled. Během stárnutí množství kyseliny ubývá, což vede k úbytku přirozené hydratace, suché pokožce a unavenému a stárnoucímu vzhledu.

Total Package krém vynahrazuje a obnovuje kyselinu hyaluronovou a následně doplňuje obsah vody v pleti. Výsledkem je hladší a mladší vzhled pokožky.

K omlazení pokožky používáme Vitamín E. Obsahuje antioxidant a-Tokoferolu, který má vliv na růst pojivové tkáni (CTGF). Když je tato tkáň aktivována, dochází k nahrazení poškozené tkáně tkání jinou a regeneraci mezibuněčného prostoru tkáně.

Další důležitou složkou je Měděný peptid Komplex. Měď je zahrnuta v mnoha klíčových funkcích pokožky a je jedním z nejdůležitějších kovových prvků pro opravu lidských tkání. Měděný Peptid Komplex (kvasinka) je peptid, který převádí mikroživiny mědi na buňky. Stimuluje tím kolagen, zlepšuje jeho pružnost a snižuje jeho ztrátu.

Tento vyživující a hydratační krém dodává pleti uklidňující a zjemňující účinky, a to především z oleje z avokáda a sóji. Udržuje tak pokožku hladkou a zářivou po delší dobu.

 

Total Package 24h Cream 50ml - Fotogalerie

Total Package 24h Cream 50ml