Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Tónující sérum na ochranu obličeje SPF 30, 50 ml
 

Tónující minerální obrana

Tónující sérum na ochranu obličeje SPF 30, 50 ml

Face Defense Serum nabízí široké spektrum ochrany SPF 30, vše minerálního původu. Rostlinné výtažky bohaté na antioxidanty podporují zdravou, zářivou a věku vzdorující pokožku. Kromě ochrany sérum zahalí vaši pleť do sjednoceného odstínu, který jí dodá patřičnou záři. Ve výsledku tak bude nejen chráněná, ale také krásně vypadající a vy se díky tomu budete cítit dobře. Nejlepší ze všeho však je, že k tomu, abyste byla krásnější, využijete sílu přírody a rostlinných extraktů.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2600 Kč
 

Pět složek ke kráse

Ve složení séra najdete oxid zinečnatý a oxid titaničitý, které poskytují přirozenou minerální obranu, a to bez chemických filtrů proti slunečnímu záření. Lehký a nemastný vzorec se snadno rozpustí na pokožce, zatímco se do ní dostávají extrakty krásy. Sérum je ideální i pro citlivou, mastnou nebo problematickou pleť.

Zesvětluje | odstraňuje pigmentaci, sjednocuje tón pleti a na pokožce zanechává okamžitou záři.

Brání | Celominerální SPF 30 bojuje proti širokému spektru poškození sluncem a tím pádem i proti předčasnému stárnutí.

Hydratuje | Zvlhčuje, načechrává a zklidňuje unavenou a suchou pleť.

Vyhlazuje | Pomáhá vyrovnat tón pleti a udělat ji hladší.

Regeneruje | Zvyšuje produkci buněk a kolegu pro regenerovanější a pevnější pleť.

Udržujte svou pokožku zdravou, zářivou a chráněnou.

Den za dnem, týden za týdnem.

Slunce je jednou z největších příčin předčasného stárnutí a jemných vrásek. Poskytněte proto svému obličeji prémiovou ochranu. Toto sérum je obohacené o sílu oxidu zinečnatého a oktinoxátu. Tyto minerální UV filtry nabízejí širokospektrální ochranu proti slunci SPF 30. Sérum dokonce pomáhá snižovat i riziko rakoviny kůže a předchází předčasnému stárnutí způsobeného sluncem. Obsahuje extrakt z truskavce, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá léčit viditelné poškození způsobené infračerveným zářením a dalšími vnějšími faktory. Extrakt z hroznových kmenových buněk pomáhá chránit před nepříznivými vlivy životního prostředí, bojuje proti jemným liniím, vráskám a pigmentaci. Extrakt z klíčků řeřichy zahradní pomáhá sjednotit tón pleti a snižuje pigmentaci. Pleť je díky němu více zářivá a sjednocená. V neposlední řadě sérum obsahuje také Aloe Vera, která zklidňuje, vyvažuje a hydratuje. Pomáhá zvyšovat produkci kožních buněk a kolagenu, což pomáhá pokožce se hojit a regenerovat.

SÍLA VĚČNÉ KRÁSY Z PRÉMIOVÝCH INGREDIENCÍ

Oxid zinečnatý a oxid titaničitý

Přírodní minerální ochrana je vhodná i pro citlivou pokožkou.

Tyto látky jí navíc poskytují výjimečnou ochranu proti UVA i UVB paprskům. Pomáhají také minimalizovat poškození pleti způsobené infračerveným zářením. Tato přírodní alternativa k chemickým opalovacím krémům je snášena i těmi, které trápí akné, jelikož jeho složení je nekomedogenní, antimikrobiální a šetrné i k citlivé pokožce.

Extrakt z truskavce

Pomáhá chránit před foto-stárnutím pleti a podporuje pevnější pleť

Extrakt z truskavce je plný flavonoidů bohatých na antioxidanty. Chrání pokožku před stárnutím a omezuje poškození sluncem. Bylo také prokázáno, že zvyšuje pevnost i u pleti se známkami stárnutí. Má antibakteriální, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit zarudnutí a otoky. Díky tomu je skvělý i pro pleť s akné.

Extrakt z hroznových kmenových buněk

Pomáhá regeneraci pokožky a chrání ji před poškozením

Hrozny jsou bohaté na antioxidanty, včetně fenolických kyselin, antokyanů, flavonoidů a oligomerních proantokyanidinových komplexů. Antioxidanty v proanthocyanidinech jsou 20krát účinnější než vitamin C a 50krát účinnější než vitamin E. Je prokázáno, že chrání před poškozením volnými radikály a regeneruje pokožku vystavenou UV záření. Na druhé straně minimalizuje předčasné stárnutí, včetně jemných linek a vrásek.

Klíčky řeřichy zahradní

Podporuje neodolatelně zářivou a rovnoměrnou pleť

Řeřicha je bohatá na sulforafan a antioxidační fytonutrient, které účinně bojují proti hyperpigmentaci a produkci melaninu. Výsledkem je efekt, který pomáhá zesvětlit tmavé skvrny, stařecké skvrny nebo jiné projevy hyperpigmentace. Zároveň však brání budoucímu poškození pleti, dělá ji zářivější a zdravěji vypadající.

Aloe Vera

Zklidňuje, hydratuje a léčí

Aloe Vera má přirozené chladicí a protizánětlivé vlastnosti, díky nimž je ideální pro ochranu před sluncem. Chrání před popáleninami a předchází jim tím, že pomáhá pokožce udržovat vlhkost a podporuje proces hojení. Jde také o antimikrobiální látku, díky níž je vysoce snesitelná s akné. Navíc snižuje velikost pórů, vyplavuje přebytečný maz i nečistoty. Pomáhá zvyšovat produkci kožních buněk a kolagenu, což pomáhá pokožce se hojit a regenerovat.

 

Tónující sérum na ochranu obličeje SPF 30, 50 ml - Fotogalerie

Tónující sérum na ochranu obličeje SPF 30, 50 ml