Thesera The of Zorro B-tox Ampoule 1ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Thesera The of Zorro B-tox Ampoule 1ml
 

Thesera The of Zorro B-tox Ampoule 1ml

B-Tox Ampulka - "zor Maska" oční krém na vrásky s botoxové efektem. Protilátka na kruhy pod očima

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 22 EUR
 

Složky: Sederma Volufiline, niacinamid (B3-vitamin)

Okamžité stahující účinky s botoxovým efektem, anti aging a zesvětlující efekt. Hlavní účinná látka je Sederma Volufiline, což je francouzská luxusní účinná látka, používaná celosvětově jako kosmetická složka, je získaná z kořene rostliny anemarrhena asphodeloides a je zcela přírodní. Její účinky jsou totožné s účinky botoxu, nemá však žádné vedlejší účinky, její použití je bez rizik, je bezpečná a ani lékař není potřebný k aplikaci.
Po aplikaci na pleť hned vyhladí a zpevňuje pleť, přičemž povrchní vrásky hned zmizí, hlouběji se zjemňují zřejmým způsobem. Vyrovná pleť a fixuje ji tak, že ta není schopna tvořit vrásky. Po delší době používání budou vrásky hladší a pevnější. Tento produkt je jedním z těch kosmetických přípravků, jejichž efekt je okamžitý, očividný a s pravidelným používáním vede k trvalým výsledkům. Je velmi efektivní i na ošetření kruhů pod očima, proto vysloveně doporučujeme na ošetření těchto jevů! Účinné látky jsou schopny vstřebávat se díky TDN kapslové technologii mnohem intenzivněji a efektivněji.

Vytvoří jemný ochranný film na povrchu kůže, pomáhá udržet si vlhkost. Je výborný i jako základ make up-u, ale dá se používat i přes den kdykoliv i na make up. Doporučujeme použít i na noc. Použití: Očistěte si pleť, pak použijte tonik na obličej. B-Tox je plněn do stříkačky. Z konce stříkačky odstraňte umělohmotný kryt a opatrně vytlačte krém na konec prstů a naneste v malém množství na okolí očí, resp. na tu část obličeje kde chcete vrásky ošetřit. Natřete krém nejprve v obvyklém směru, pak v protisměru.
Po používání krému zůstaňte v klidu, nehýbejte svaly 1-2 minuty, dokud krém vyschne. Když tak neuděláte, může se stát, že se k očekávanému výsledku nedojde, nebo existující vrásky ještě prohloubíte, proto je důležité, abyste tento krok dodrželi. Po uschnutí můžete použít obvyklé kosmetiky, ochranu před sluncem a můžete si dát i make up. Pokud budete mít takovou zkušenost, že po natření vám vznikne bílý film na povrchu obličeje z B-Tox-u, to znamená, že máte suchou pokožku. Použijte pravidelně i hydratační krém. Je důležité, abyste použili malé množství iz B-TOXu, natřete to v tenké vrstvě. Efekt tak bude dokonalý, tak budete moci vytvořit i make up, v opačném případě používání (příliš velké množství) efekt bude nefunkční. Dá se používat i jako noční i jako denní krém. Přes den efekt vyhlazení je okamžitý, v noci, ve spánku se hlouběji vstřebává.

Obsah:1ml

Složení AQUA PROPANEDIOL, ORNITHINE, PHOSPHOLIPIDS, GLYCERIN, MAGNESIUM ALUMINUM SILCATE, NIACINAMIDE, GLYCOLIPIDS, BUTYLENE, GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, LEVULINIC ACID P-ANISIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, HYDROGENATED, POLYISOBUTENE, ANEMARRHENA, ASPHODELOIDES ROOT EXTRACT, CAPRYLHYDROXAMIC ACID , ZANTHOXYLUM PONERITUM FRUIT EXTRACT, PULSATILLA KOREANA EXTRACT, USNE BARBATA (LICHEN) EXTRACT, ADENOSINE, CARBOMER, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POLYSORBATE 20, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7

 

Thesera The of Zorro B-tox Ampoule 1ml - Fotogalerie

Thesera The of Zorro B-tox Ampoule 1ml