Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
The Fact-SFN Brightening Anti wrinkle cream 50ml
 

Krém The Fact Natural SFN 18

The Fact-SFN Brightening Anti wrinkle cream 50ml

PÁNSKÝ KRÉM NA OBLIČEJ SE SLOŽKAMI PROTI STÁRNUTÍ: Nyní je čas, aby se muži starali o svou pleť s The Fact Men's Face Cream obohaceným o čisté rostlinné složky. Tento hydratační krém na obličej obsahuje osmnáct druhů rostlinných extraktů, peptidy vyrovnávající pleť a rašelinovou vodu pro maximální účinky proti stárnutí a proti vráskám.

Hydratační krém na plet' Fact je vytvořen tak, aby obnovil ztracenou vitalitu vaší pokožky. Tento hydratační krém na obličej pro muže s rostlinnými výtažky pomáhá minimalizovat výskyt vrásek, jemných linek a dalších známek stárnutí, aby vám poskytl trvalý mladistvý vzhled. Kromě toho dělá pokožku elastickou a napnutou.
Hydratace a vyvážení pH: Nikdo nemá rád suchou, matnou, povadlou a olupující se pleť. Proto jsme vytvořili náš krém proti vráskám, abychom vaši pokožku hydratovali a udrželi ji jemnou, pružnou a hydratovanou. Sedm peptidů v našem hydratačním krému navíc pomáhá udržovat olejovou vlhkost a rovnováhu pH, takže vaše pokožka zůstává čistá a čistá. Pomáhá zlepšit stav pigmentace.

Použití Po nanesení toneru nebo pleťové vody ráno nebo večer jemně naneste na obličej a krk, vyhněte se očím a rtům. Krém na zpevnění pokožky Fact lze použít jako denní hydratační krém a krém po holení pro obnovení vzhledu. Zklidní suchou pokožku a poskytne vyhlazující a liftingový efekt.

Dostupnost: Do 2 týdnů
Cena (vč. DPH): 2000 Kč
 
 

The Fact-SFN Brightening Anti wrinkle cream 50ml - Fotogalerie

The Fact-SFN Brightening Anti wrinkle cream 50ml