Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
SNOW WHITE SKIN 30ml
 

SNOW WHITE SKIN 30ml

Snow White Skin Scrub Cleanser je silný exfoliátor, který využívá lékařské krystaly oxidu hlinitého k odstranění odumřelé pokožky a odplavení nečistot. A to s ohromujícími výsledky.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3300 Kč
 

Krystaly oxidu hlinitého patří mezi nejznámější exfoliační prostředky. Velikost, tvar a molekulární struktura zajišťuje jejich vynikající kvalitu. Krystaly jsou v zahuštěném zrnitém formátu. Společně s přídavkem extraktu z červeného čaje, extraktu z mořský řas a kyseliny hyaluronové pomáhá udržovat stálou hydrataci a dodává pokožce výživné antioxidanty a minerální látky.

Benefity

Neobyčejná exfoliace odumřelých kožních buněk.
Odstraňuje nečistoty a přebytečnou mastnotu pleti.
Vytváří zářivou a téměř novou pokožku.
Redukuje výskyt vrásek a jemných linek.

Použití

Opláchněte obličej vodou. Naneste malé množství přípravku do dlaně a k tomu přidejte několik kapek vody. Aplikujte ráno a večer na obličej nebo tělo a poté opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se oblasti kolem očí.

Složení

Oxid hlinitý, Glycerin, Propylenglykol, Voda, Laurethsulfát sodný, Kokamidopropyl betain, Lauryl Glucoside, Parfém, Oxid sodný, Dusičnan hořečnatý, Oxid křemičitý, CL 77491, Dmdm hydration, Methylchloroisothiazolinone a Methylisothiazolinone, Extrakt z Čajovce

kapského, Chlorid hořečnatý, Extrakt z listů Lokváta japonského, Puchratka kadeřavá,

Fenoxyethanol, Hyaluronát sodný, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Sodium

Dehydroacetate, Kyselina citrónová.

Jak to funguje

Při ochraně pokožky před dalšími škodlivými vlivy prochází kožní buňky přirozeným procesem zvaným kornifikace. Během tohoto procesu se buňky přemisťují na nejkrajnější hranici epidermální vrstvy. Zde umírají a naplní se keratinem (pevné svazky proteinových vláken). Vytváří tak odolnou epidermální bariéru pokožky.

Kůže se přirozeně zbavuje odumřelých buněk a je v neustálém oběhu deskvamace, avšak její regulace není vždy optimální. V některých případech se může nahromadit větší počet mrtvých buněk. Věk, výživa, počasí a genetika. Všechny tyto elementy ovlivňují rychlost a frekvenci cyklu.

Exfoliace je dokonalý zásah do pokožky, při kterém dochází k regulaci deskvamačního cyklu. Účinnost exfoliace je dána kvalitou abrazivního prostředku a jakoukoliv další doplňující výživou.

Snow White Skin využívá bílé krystaly oxidu hlinitého jako prostředek proti mastné pleti. Tyto krystaly nezpůsobují žádné nežádoucí ani alergické reakce. Mají nízkou hranici zachování tepla a jsou extrémně jemné. Proto neprasknou ani nepoškodí ostatní buňky. Přitom stále odstraňují nečistoty a odumřelé buňky.

Extrakt z červeného čaje, extrakt z mořských řas a kyselina hyaluronová poskytuje uklidňující, antioxidační a hydratační účinek. Tím pomáhá nahradit ztrátu hydratace, ke které dojde při odlupování starých buněk.

 

SNOW WHITE SKIN 30ml - Fotogalerie

SNOW WHITE SKIN 30ml