SNOW WHITE SKIN 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
SNOW WHITE SKIN 30ml
 

SNOW WHITE SKIN 30ml

Získejte sněhově bílou a zářivě čistou pokožku s tímto exfoliátorem, který využívá lékařských krystalů oxidu hlinitého. Ty z pleti odstraní všechny nečistoty i odumřelé buňky, zatímco pečující extrakt ze zeleného čaje, mořských řas a kyseliny hyaluronové pokožku dokonale zklidní a hydratují.

Účinky:

  • Účinně odstraňuje z pleti odumřelé buňky
  • Jemně čistí pleť a zbavuje jí přebytečných olejů a nečistot
  • Snižuje výskyt jemných linek a vrásek

Složky:

Glycerin – přirozená součást zdravé pokožky pochází jak z rostlinných a živočišných zdrojů, tak z těch syntetických. Díky tomu je tou nejúčinnější složkou, jež dokáže hydratovat pokožku do hloubky.

Kyselina hyaluronová – pomáhá uchovávat pleť déle hydratovanou a zvyšuje produkci koleagenu.

Extrakt z mořských řas – má protizánětlivé vlastnosti, dodává buňkám výživu a snižuje napnutí pleti.

Jak používat:

Navlhčete obličej vodou a naneste malé množství přípravku do dlaně. Přidejte několik kapek vody a zpracujte na obličej nebo tělo. Vyhněte se oblasti očí.
Opláchněte vlažnou vodou. Ráno nebo večer

Abychom vás ochránili před živly, procházejí vaše kožní buňky přirozeným procesem zvaným Cornifikace. Během Cornifikace kožní buňky migrují na nejvzdálenější hranici epidermální vrstvy, kde odumírají a plní se keratinem (tuhé svazky bílkovinných vláken). To vytváří odolnou epidermální bariéru pokožky.
Kůže přirozeně vylučuje odumřelé buňky z této bariéry v neustálém oběhu deskvamace (vylučování), avšak regulace vylučování není vždy normální a přebytek mrtvých buněk se může hromadit. Věk, výživa, počasí a genetika mohou ovlivnit rychlost a frekvenci tohoto cyklu a snížit kvalitu vašeho vzhledu.
Exfoliace je dokonalým zásahem k regulaci deskvamačního cyklu. Účinnost exfoliace je dána kvalitou brusného média a jakoukoli doplňkovou výživou poskytovanou pokožce.
Sněhově bílá kůže používá jako krycí katalyzátor bílé krystaly oxidu hlinitého. Tyto krystaly jsou inertní minerály, které nezpůsobují nežádoucí ani alergické reakce
na kůži. Mají nízkou retenci tepla a jsou extrémně jemné, takže neprasknou ani nepoškodí zdravé a živé buňky, přesto jsou stále velmi zdatní ve zvedání nečistot a odumřelých buněk.
Extrakt z červeného čaje, extrakt z mořských řas a kyselina hyaluronová poskytují uklidňující, antioxidační a hydratační účinek, který pomáhá kompenzovat ztrátu vlhkosti, ke které dojde při abrazivním odlupování.

Složení:

Alumina (Aluminum Oxide Crystals), Purified Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Aspalathus Linearis (Red Tea) Extract, Chondrus Crispus (Seaweed) Extract, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Eriobotrya Japonica Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2900 Kč
 
 

SNOW WHITE SKIN 30ml - Fotogalerie

SNOW WHITE SKIN 30ml