Sérum na řasy a obočí 3ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Sérum na řasy a obočí 3ml
 

Veganské sérum

Sérum na řasy a obočí 3ml

Tajemství dlouhých, dobře udržovaných, přirozeně krásných řas s viditelným objemem spočívá ve veganském séru Ipacei na řasy a v obočí 2v1! Je to základ pro přirozené a upravené řasy.

Opravdu to funguje? Ano! Je to dokonce měřitelné! Pro všechny výrobky používáme účinné složky. N aláhvičce máte měřitko.Označte délku čarou na měřicí pásku a čas od času zkontrolujte svůj postup! Jak rychle rostou řasy / obočí? Viditelný úspěch již po 3 týdnech. Delší a silnější řasy do 5-8 týdnů. Nejlepší výsledky po 8-12 týdnech!

Účinný kosmetický komplex účinných látek IC *, kyselina hyaluronová (pro vlhkost a péči), komplex panthenol-peptid a mnoho dalšího

Použití pro řasy: Pomocí praktického aplikátoru nakreslete oční linku na čistou, suchou vnější linii řas. Ujistěte se, že sérum smočí kořeny řas a nedostane se do očí. Nechte to krátce působit a poté použijte obvyklé produkty péče. Dobře protřepat! 1. Vyčistěte víko 2. Na sucho, opravdu jen na linii řas (na bázi řas, kde začíná růst, ne na kůži) 3. Mírně otevřené oči, aby sérum mohlo zaschnout a nepřichází do styku s víkem nebo kůží.

IPACÈI ULTRA STRONG EYE LASHES A ROHTH SERUM se vyznačuje výbornou tolerancí. Chtěli bychom však upozornit na to, že byste neměli uvést do kontaktu IPACÈI ULTRA STRONG EYE LASHES A ROH GROWTH SERUM před opalováním, s poraněním, otevřenými ranami, v očích nebo sliznici. V případě zasažení očí doporučujeme oči okamžitě vyplachovat vodou. Používejte pouze na výše uvedené oblasti na víku, pod víkem a na obočí. Nepoužívat během těhotenství a kojení. Lidé, kteří podstupují chemoterapii, by ji před použitím neměli používat nebo kontaktovat svého důvěryhodného lékaře. Neměl by se používat, pokud již existují alergie na složky. Doporučení se obecně vztahuje na všechny účinné kosmetické výrobky, sérum na řasy a obočí na německém trhu od 18 let, nevhodné pro děti a dospívající do 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí, mimo dosah dětí. U pacientů s alopézií není dostatečný výzkum. Nepoužívejte během léčby oční kapky obsahující prostagland. Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití v přiloženém receptu. Sérum pro růst řas a obočí Ipacei aplikujte pouze jednou denně, abyste získali plné, dlouhé a krásné řasy a obočí. Vyhnout se očnímu kontaktu. Dojde-li k zarudnutí nebo podráždění pokožky, okamžitě ji zastavte.

Skladovaní:

Po prvním otevření lahvičky lze otevřené sérum na řasy Ipacei a sérum na obočí použít po dobu 1 roku.

Sločení:

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE,

POLYGLYCERYL-10 LAURATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PANTHENOL, TOCOPHEROL,

CAFFEIN, ALCOHOL, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, ISOPROPYL CLOPROSTENATE

Dostupnost: Na objednávku
Cena (vč. DPH): 2100 Kč
 
 

Sérum na řasy a obočí 3ml - Fotogalerie

Sérum na řasy a obočí 3ml