RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml
 

RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml

 
Dostupnost: Do měsíce
Cena (vč. DPH): 4600 Kč
 

Retinol je vitamin A ve své nejčistší a nejaktivnější formě. Proniká hluboko do pokožky a díky tomu potlačuje a odstraňuje vrásky.

Renew Plus je stabilizován antioxidanty a přírodní hydratací. Tím dosáhne ke snížení podráždění a obnově hydratace pokožky.

Benefity

Redukuje jemné linie a vrásky.
Během hydratace dochází k odlupování pokožky.

Použití

Aplikujte večer na očištěnou pokožku podle potřeby.

Složení

Čištěná voda, olej z Jojoby kalifornské, olej z jader Meruňky, Skvala, Kyselina hyaluronová, Vitamín A Palmitate, Laureth-7, C13-14 lsoparaffin, Polyakrylamid, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Alfha-Tokoferol.

Jak funguje

Retinol je forma vitamínu A. Hraje důležitou roli v péči o pleť během stárnutí. Jedná se o nejčistší a nejaktivnější formu vitamínu A. Pomáhá při obnově a omlazení pokožky. Dodává rozjasněný a oživený vzhled pokožky. Vhodný pro všechny věkové kategorie a typy pleti.

Je potřeba retinol nezaměňovat s reniem-A nebo kyselinou retinovou. Vitamín A je možná nejdůležitějším vitaminem pro vzhled pokožky. Patří mezi chemické sloučeniny známé jako retinoidy. Mají dostatečně malou molekulární strukturu, proto dokážou proniknout do vnějších vrstev pokožky a napravit vnitřní vrstvy. V té se nachází kolagen a elastin.

Retinol je vitamín A v jeho nejčistší a nejaktivnější formě. Proniká hluboko do kůže, kde je plně funkční. Postupně vyhlazuje jemné linie a vrásky. Zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky. Napravuje poškození pleti a rozzáří ji.

 

RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml - Fotogalerie

RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml