RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml
 

RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 4600 Kč
 

Nechte Mimi Luzon's Retinol Cream dělat práci, zatímco vy odpočíváte. Tento bohatý noční krém jemně odlupuje odumřelé kožní buňky, zatímco spíte, zlepšuje pružnost pokožky, takže se probudíte s jasnější a svěžejší tváří.

Aplikujte večer na čistou pokožku podle potřeby. Začněte první týden aplikovat pouze 2x v týdnu potom dávky stupnujte.

Retinol je forma vitaminu A, která hraje důležitou roli při péči o pleť proti stárnutí. Retinol, nejčistší a nejaktivnější forma vitaminu A, pomáhá při obnově a omlazení pokožky a pomáhá dodávat jasnější a zářivější pleť pro všechny věkové kategorie a typy pleti.
Nezaměňujte s retinem-A nebo kyselinou retinovou, retinol nebo vitamin A je snad nejdůležitějším vitaminem pro vzhled pokožky. Patří do rodiny chemických sloučenin známých jako retinoidy a je jednou z mála látek s dostatečně malou molekulární strukturou, aby pronikly do vnějších vrstev pokožky a opravovaly spodní vrstvy, kde se nachází kolagen a elastin.
Retinol je vitamin A v jeho nejčistší a nejaktivnější formě.
Proniká hluboko do kůže, kde je plně funkční.
Vrásky a linky se postupně vyhlazují, zvyšuje se vlhkost a pružnost, pleť září a poškození se zmenšuje.

Složení:

Purified Water (Aqua), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Hyaluronic Acid, Retinol, Laureth-7, C13-14 Isoparaffin, Polyacrylamide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Alpha-Tocopherol.

 

RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml - Fotogalerie

RENEW PLUS - Advanced Retinol Rejuvenate 30ml