REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml
 

REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml

ReGlow Treatment Cell Renewal noční péče spolu s Legendary Glow rozjasňujícím sérem, které prozáří vaši pokožku po dobu 24 hodin dnem i nocí!

Začněte s celodenním rozzářením, které může probíhat už během spánku, a to díky ošetření buněk s názvem ReGlow, které čistí a zjemňuje pokožku i díky peelingovým částicím, které obsahuje.

Probuďte se s úžasně zářivou, vypnutou a nadýchanou zářící pokožkou, jejíž zdravý nádech může pokračovat díky dennímu séru Legendary Glow Brightening. Toto ultra luxusní sérum zahalí pokožku zářivým, lehce matných povrchem, který je tvořen minerálními pigmenty zlata.

Tyto dva produkty mají lehkou texturu, a tak jsou vhodné i na léto, a to pro všechny typy pleti. Dodejte své pokožce pohádkovou záři po celý den.

Tajemství zářící pokožky? Peeling v noci a hydratace ve dne.

Klíčové složky: Kyselina mléčná

Kyselina mléčná hluboce proniká do pórů, odstraňuje veškeré existující nečistoty a současně odstraňuje odumřelé buňky. Má také schopnost zvýšit rychlost odstranění odumřelých buněk a produkci nových včetně kolagenu. Díky své přirozené afinitě k pokožce ji nejen hydratuje, ale i zjemňuje.

Lactid Acid Gel 10% vám přináší všechny tyto skvělé výhody v praktické a jemné konzistenci gelu.

Má skvělé hydratační vlastnosti a nebesky hladkou strukturu. Nemusíte se tedy bát, že jakákoli exfoliace bude nepříjemná a dráždivá. Díky Lactic Acid 10% Gelu bude nejen pohodlná, ale také velmi účinná.

Pohodlné a efektivní omlazení

ReGlow byl navržen s konkrétním záměrem bojovat proti stárnutí pleti, a to po celý rok.

ReGlow, který přichází ve formě hladkého, pohodlně použitelného gelu, je resurfacingová směs, která hydratuje pokožku, zmenšuje póry, minimalizuje jemné linie a omezuje vzhled tmavých skvrn a vytváří celkově jasnější pleť.

S kyselinou mléčnou, osvědčeným a bezpečným exfoliátorem ReGlow čistí zanesené póry, zjemňuje a čistí pokožku, umývá pleťové buňky a rozjasňuje pleť tak, že je ihned po aplikaci úžasně zářivá, vláčná a nadýchaná.

Pomáhá přirozenému kožnímu cyklu

Naše pokožka se přirozeně po celý náš život neustále regeneruje, takže je možné vypadat zdravě a mladě prakticky v jakémkoli věku. Nicméně, jak se proces přirozené regenerace s věkem zpomaluje, póry se častěji ucpávají a odlupují, což pokožce nesvědčí. Zlepšete dramaticky její zdraví a vzhled a ona bude nejen zářící a zdravá, ale na první pohled také mladistvější.

Výhody

Pomáhá otevírat póry pokožky

Exfoliuje epidermální kožní buňky

Osvěžuje a obnovuje povrch pokožky

Pomáhá změkčit pokožku

Složení:


Purified Water (Aqua), Lactic Acid, Xanthan Gum.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3000 Kč
 
 

REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml - Fotogalerie

REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml