REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml
 

REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml

ReGlow byl navržen s konkrétním cílem, a to, přinést do života žen omlazení po celý rok. Velmi jemný a vstřebatelný gel hydratuje pokožku, zmenšuje póry, minimalizuje jemné linie a vrásky, omezuje výskyt tmavých skvrn nejen v oblasti očí a celkově vytváří jasnější a mlaději vypadající pleť. Obsahuje také kyselinu mléčnou, jež je bezpečným exfoliátorem, který čistí pokožku, otevírá a čistí kožní póry a buňky a udržuje tak pleť úžasně zářivou a kyprou.

Účinky:

  • Pomáhá rozšiřovat póry pokožky, aby péče byla intenzivnější
  • Exfoliuje epidermální kožní buňky
  • Osvěžuje a obnovuje povrch pleti
  • Pomáhá změkčit pokožku

Co je kyselina mléčná a proč ji potřebujete jako součást své rutiny péče o pleť? Kyselina mléčná patří do skupiny alfa-hydroxykyselin a nachází se ve zdrojích mléka, ale také v těle samotném a je produkována jako přirozený ochranný mechanismus těla při namáhavé fyzické aktivitě, a tím signalizuje tělu snížit jeho vybavení. V kosmetice je považován za složku pro osvěžení textury pokožky.
Když je vnitřní obranná vrstva, naše pokožka potřebuje aktivní materiál, aby podstoupila proces obnovy a kyselina mléčná je silný aktivní materiál, který funguje zvláště dobře při loupání chemikálií, jako je odlupování. Pomáhá při odvádění odumřelých kožních buněk a podporuje tvorbu nových kožních buněk. Tento peeling se doporučuje v různých případech - jizvy po akné a stařeckých skvrnách. Kyselina také exfoliuje a obnovuje pokožku a ovlivňuje také její stres. Přínos pro ty, kteří trpí pigmentací.

Složky:

Kyselina mléčná - silná alfa-hydroxykyselina se často používá k exfoliaci, jelikož je získávána pomocí glukózy, fruktózy a sacharózy. Proniká hluboko do pórů a v nich odstraňuje všechny nečistoty či odumřelé buňky. Kromě toho má schopnost zvyšovat rychlost vylučování buněk a produkci dalších včetně zvýšené tvorby kolagenu.

Složení:


Purified Water (Aqua), Lactic Acid, Xanthan Gum.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3600 Kč
 
 

REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml - Fotogalerie

REGLOW TREATMENT - CELL RENEWAL 30ml