Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Pure Gold 24K Exfoliator 50ml
 

Exfoliátor s čistým 24 karátovým zlatem

Pure Gold 24K Exfoliator 50ml

Objevte dokonalé prosvětlení a omlazení pleti s každou exfoliací. Můžete docílit rozjasněné pleti posílením jejího přirozeného jasu.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 1820 Kč
 

Toužíte po pleti jemné jako hedvábí a zářivé jako zlato? Pleti, která je tak podmanivě zářivá? Pak je exfoliátor 24k Pure Gold tím zázrakem, na který jste čekali. Naše neobyčejně účinné složení obsahuje 8 špičkových ingrediencí, které ve vaší pleti probudí krásu, pružnost a přirozený jas.

Naše pleť má vždy potenciál stát se zdravější, silnější a odolnější vůči stárnutí. Stačí jen správná rutina a formule. Naše receptura peelingu 24K Pure Gold byla vytvořena tak, aby znovu probudila tu nejpravdivější krásu vaší pleti, od epidermis dál.

Funguje dvěma způsoby: pomáhá odstraňovat odumřelé buňky pokožky a odhalit hladší a jasnější pleť. Zároveň se rozpouští v řadě vitamínů, olejů a extraktů zlepšujících krásu – ty pomáhají podporovat rychlou opravu a obnovu. Všechny složky spolu fungují synergicky, proto po každém peelingu bude vaše pleť plná, pružná a krásná.

Vyhlazuje: Zlaté částečky jemně obrušují starou odumřelou pokožku a odhalují novou.

Opravuje. Čistící extrakt TECA pomáhá opravit pokožku a stimulovat syntézu kolagenu.

Hydratuje. Vraťte pokožce pružnost a plnost díky pozoruhodné 3D hydrataci.

Zjemňuje. Každá ingredience pracuje jednotně a vytváří hladkou a hedvábně jemnou pokožku.

Projasňuje. Zlatý pudr 985 dodá vaší pleti podmanivý jas a lesk.

Extrakt TECA pomáhá opravovat a stimulovat syntézu kolagenu. Aquaxyl a kyselina hyaluronová dodávají pokožce 3D hydrataci, která navrací pokožce plnost a pružnost. Premium peach společně s ricinovým olejem hluboce vyživuje a zjemňuje pleť a zanechává ji přímo neodolatelnou na dotek. Kombinace exfoliace a omlazení pomáhá účinně vzkřísit krásu vaší pleti.

Obsahuje silné přírodní ingredience.

24 karátové zlato | Zlatý 985 pudr

Odstraňte odumřelou pokožku a vyživujte velkolepou zářivost. Částice 24 karátového čistého zlata jemně vyhlazují pokožku a odstraňují odumřelé kožní buňky. Tento proces hedvábně jemnou pokožku vyživuje a připravuje ji na plnou absorpci všech ingrediencí. Zlato také pomáhá přirozeně rozzářit vaši pokožku, zlepšit její elasticitu, zpomalit ztrátu kolagenu a stimulovat obnovu buněk. Jedná se o luxusní skincare ingredienci.

TECA | Centella Asiatica

Opravuje a obnovuje celistvost pokožky. Centella asiatica, sklizená ve volné přírodě na Madagaskaru, je ceněna pro své regenerační vlastnosti. Jako složka péče o pleť pomáhá urychlit proces opravy pokožky, obnovuje její integritu a pevnost. TECA je kosmetická kvalita purifikované Cinderella Asiatica, která je vysoce biologicky dostupná. Je prokázáno, že chrání, opravuje a remodeluje pleť.

Aquaxyl | Xylitylglucoside

Hloubkově hydratuje, restrukturalizuje a vyhlazuje pokožku.

Aquaxyl je patentovaný komplex derivátů přírodních cukrů, který pomáhají dramaticky hydratovat pokožku třemi klíčovými způsoby. Za prvé, posiluje bariérovou funkci stimulací syntézy ceramidů. Za druhé optimalizuje zásoby vody zavedením NMF a kyseliny hyaluronové. V neposlední řadě maximalizuje cirkulaci vody v epidermis. Nabízí až 48 hodin hydratace a zároveň posiluje strukturu pleti.

Glypur | očištěná kyselina glykolová

Exfoliuje a vyrovnává tón pleti.

Kyselina glykolová jemně exfoliuje vnější vrstvu pokožky a urychluje buněčnou výměnu. Tento proces pomáhá dostat na povrch mladší kožní buňky a zároveň odstraňuje tmavší melaninem zabarvené a odumřelé kožní buňky. Díky tomu je pleť hladší, jasnější a pružnější.

Vegesome Moist 24tm

Postupně zlepšuje úroveň hydratace.

Vegesome moist 24tm je patentované složení, které progresivně zlepšuje úroveň hydratace celé epidermis. Po 1 hodině výrazně zvyšuje vlhkost na povrchové vrstvě pokožky. Po 2 hodinách se hydratační účinek dostaví na celou epidermis, napomá dynamicky hydratovat a navrací pokožce plnost.

Broskvový olej | Olej z broskvových jader

Podporuje regeneraci a odolnost pokožky.

Broskvový olej je složka péče o pleť plná vitamínů A, E a B. Tento vyživující olej podporuje regeneraci kožních buněk a jejich pružnost. Pomáhá také posilovat imunitní systém, díky čemuž napomáhá chránit citlivou a suchou pokožku. Výživné a ochranné vlastnosti této ingredience zanechávají pokožku jemnou, pružnou a silnou.

Kyselina hyaluronová

Hydratuje a pomáhá chránit pokožku.

Kyselina hyaluronová je královnou hydratace. Na povrchu pokožky vytváří prodyšný film, který uzamyká hydrataci. Díky spoustě neodolatelných výhod pomáhá tento magnet hydratace během několika sekund vytvořit pevnější a plnější pokožku. Při dlouhodobém používání aktivuje produkci kolagenu, který dlouhodobě pomáhá vytvářet svěžejší a zářivější pleť.

 

Pure Gold 24K Exfoliator 50ml - Fotogalerie