POWER CLEANSER AHA 10% Exfoliator 120ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
POWER CLEANSER AHA 10% Exfoliator 120ml
 

POWER CLEANSER AHA 10% Exfoliator 120ml

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2500 Kč
 

Pro lidi s problematickou a mastnou pokožkou je důležité, aby váš zvolený čistící produkt odstranil nejen makeup a nečistoty, ale také mrtvé buňky a přebytečnou mastnotu.

Pokud chcete zanechat pokožku čistou a svěží, budete potřebovat něco se silou pronikající hluboko do pórů. To vše, a ještě víc dokáže Power Cleanser díky použití deseti procent kyseliny glykolové.

Kyselina glykolová pomáhá proniknout hluboko do pokožky a odstranit přebytečnou mastnotu, která často ucpává póry. Odstraňuje mrtvé kožní buňky a stimuluje růst nových. Kyselina je bohatá na přírodní hydratační, protizánětlivé a antioxidační látky, které si dobře poradí s problematickou pletí. Dále pomáhá odstranit skvrny a černé tečky. Zároveň zamezuje stárnutí pokožky.

Benefity

Poskytuje hloubkové čištění.
Účinně pečuje o problematickou pokožku.
Pomáhá odstraňovat přebytečnou mastnotu.
Hydratuje a zjemňuje pokožku.
Redukuje vrásky a jemné linie.
Obsahuje protizánětlivé a antioxidační složky.

Použití

Obličej opláchněte teplou vodou. Poté naneste Power Cleanser do ruky a krouživými pohyby vmasírujte do pleti. Vyhněte se oblasti kolem očí. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Složení

Čištěná voda, Kastilský olivový olej, Kyselina glykolová, Rostlinný glycerin, Olej ze semen šípku, Esenciální oleje, Extrakty z mořské řasy, Olej z Kumquatu

Jak funguje

Kyselina glykolová je nejmenší alfa – hydroxykyselina s vynikající schopností pronikat do pórů pokožky. Díky tomu dochází k odstranění přebytečné mastnoty, která je jedním z důvodů problematické pleti.

S 10% koncentrací kyseliny glykolové pomáhá odstraňovat odumřelé buňky z epidermální vrstvy bez podráždění nebo poškození. Stimuluje růst nových buněk. Vytváří hladší a mladší vzhled pleti.

Při odstranění přebytečné mastnoty a odumřelých kožních buněk dochází ke znatelnému zlepšení tónu a textury pokožky. Napomáhá k mladistvému vzhledu.

Olivan sodný je přírodní přísada, která perfektně vyčistí pokožku.

Přírodní přísady jako je glycerin, šípkový olej nebo extrakt z mořských řas poskytují potřebnou hydrataci. Mají protizánětlivé a antioxidační účinky. To pomáhá zlepšit a napravit stav pokožky. Každá aplikace s tímto přípravkem poskytuje osvěžující a uspokojivé čištění. Dokáže pokožku připravit na jakékoliv další produkty, které na ni můžete nanést během denní péče o pleť.

 

POWER CLEANSER AHA 10% Exfoliator 120ml - Fotogalerie

POWER CLEANSER AHA 10% Exfoliator 120ml