Perfect Double Pearl Pack Cleanser 100ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Perfect Double Pearl Pack Cleanser 100ml
 

Perfect Double Pearl Pack Cleanser 100ml

All-in-one Cleanser & Brightening Foam

 
Dostupnost: Do 2 týdnů
Cena (vč. DPH): 950 Kč
 

All-in-one Cleansing nepotřebuje dvojité čištění. Pro dokonalé čištění proniká mikrobublina hluboko do pórů a odstraňuje make-up a nečistoty a stará se o stres způsobený vnějším škodlivým prostředím, navíc účinné látky poskytují rozjasňující účinek.


Aktivní složky: glycerin, výtažek z perly, B3-vitamin (niacinamid), výtažek z listů zeleného čaje, rostlinný výtažek z jahodovníkových listů, výtažek z listů čínské bazalky, výtažek z listů kameleonovníka, výtažek z chrizantému, výtěžek ovoce aceroly, výtažek z pulsatilly korejské, výtažek z pravého dřívka sladkého, arbutin, výtažek z máty obyčejné, výtažek z túje východní, aloe vera, výtažek z pivoňky voňavé, výtažek z puškvorce obecného. Pěnící čistící voda na pleť. Hustý krémově-gelovitý produkt, který v kontaktu s kůží tvoří jemnou, bublinkovitou pěnu. Aktivní složky pěny oživí unavenou plet', odstraní nečistoty a make up.
Malé mikrobublinky hluboko čistí pleť, téměř vyzvednout znečištění a zbytečný kožní maz z pórů. Je bohatá na hydratující složky a reguluje tvorbu kožního mazu. Pomáhá v boji proti volným radikálům díky antioxidačním složkám, i těm pomáhající v ochraně buněk.Malé perličky v něm obsahují 20 různých aminokyselin a minerálních látek, a trojí složku z rozjasňovače pleti, které udělají pleť zářivě zdravou. Obsahuje perly mleté ​​na jemný prach, které vyživují a rozzáří pleť.
V produktu se nachází arbutin, který předchází nadprodukci melaninu, tím snižuje šanci vývinu pigmentových skvrn. Tento efekt podpoří výtažek z jahodníku, a vitamin -C. Je bohaté na niacinamid, což pomáhá posílit ochrannou vrstvu pokožky, podpoří produkci kolagenu v pleti, tím pádem je vynikající anti agingová složka. Snižuje a znormalizuje produkci kožního mazu v kůži.
Pomáhá zjemnit pigmentové skvrny.
Použití: 2-4 pumpování z čisticí tekutiny nanesme na suchou pleť a počkejme dokud gel nezačne pěnit, tehdy začněme s mokrou rukou vmasírovat pokožku, rozpustit nečistoty a make up a spláchněte vodou.

Obsah: 100ml

 

Perfect Double Pearl Pack Cleanser 100ml - Fotogalerie

Perfect Double Pearl Pack Cleanser 100ml