Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Miin iNeck
 

Domácí omlazující LED ošetření dekoltu

Miin iNeck

Světová novinka - fototerapie (fotonová nebo také světelná terapie) - účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod a je určena k široké škály nedokonalostí pleti a ke zpomalení jejího stárnutí. Významný efekt na pokožku je dán tím, že světlo je absorbováno na buněčné úrovni, kdy jsou buňky pokožky neinvazivně aktivovány. Miin iMask a její doplněk Miin iNeck přináší LED terapii přímo k vám domů!

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 9500 Kč
 

Každý den 10 minut a vaše pokožka omládne!

Miin iNeck je perfektním doplňkem obličejové omlazující LED masky Miin iMask.

Světová novinka - fototerapie (fotonová nebo také světelná terapie) - účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod a je určena k široké škály nedokonalostí pleti a ke zpomalení jejího stárnutí. Významný efekt na pokožku je dán tím, že světlo je absorbováno na buněčné úrovni, kdy jsou buňky pokožky neinvazivně aktivovány. Lidská kůže má totiž obdivuhodnou přirozenou schopnost pohlcovat světelnou energii a využít tuto energii k nastartování buněk pomocí navýšení množství buněčného paliva (ATP). Jinými slovy dojde k posílení výkonu buněčného jádra a díky tomu může buňka pracovat přirozeně s vyšším výkonem. Na základě toho se pak aktivují kožní fibroblasty, které začnou produkovat větší množství kolagenu, elastinu a proteinů, čímž podporují přirozené hojení a omlazující procesy.

Pozitivní účinky světelné terapie jsou potvrzeny nejen spokojenými zákazníky, ale také řadou studií, které prokázaly, že pravidelným užíváním LED terapie lze nejen zabránit viditelnému stárnutí obličeje, ale dokonce je možné napravit škody již napáchané. Zbavíte se tak nechtěných vrásek, sjednotí se a zvláční vaše pleť, potlačí se projevy akné (při pravidelném a vytrvalém používání se lze akné dokonce zcela zbavit).

Účinnost LED terapie ovlivňuje celá řada faktorů jako věk, stravovací návyky, konzumace alkoholu, kouření atd. Podstatným faktorem je hlavně disciplína a vytrvalost - někdo může pozorovat první výsledky za 1 až 3 týdny, jiní třeba za 4 až 8 týdnů, v krajních případech můžou pozitivní účinky nastat po uplynutí 9 až 11 týdnů. Doporučené užívání 10 - 20 minut denně je pro ošetření jedné osoby, Miin iNeck může používat libovolně více osob.

Miin iMask a iNeck přináší LED terapii přímo k vám domů!

Uživatelská příručka [ 272.72 kB, PDF ]

Jak funguje LED terapie

Dokonalá péče o pleť přímo u vás doma

LED světlo dokáže proniknout pod kůži do různé hloubky, což závisí na jeho barvě (vlnové délce). LED světlo je tvořeno čtyřmi barvami - modrou, červenou, žlutou a zelenou. Každá z těchto barev (a nebo jejich kombinace) je tak vhodná k jinému ošetření pleti. Energie vydávaná LED diodami ničí veškeré bakterie a zajišťuje tak sterilnost naší pokožky. Světelná LED terapie má i hojivé účinky, poradí si například a drobnými jizvami po akné a nebo s různými pigmentovými nesrovnalostmi. Navíc působí velice příznivě na psychiku člověka, což oceníte hlavně v podzimním a zimním období.

Péče All-In-One

Péče All-In-One

360 LED diod obnoví vaši pokožku

Miin iNeck nabízí několik režimů pro různé typy péče o pokožku. Miin iNeck pokrývá hrudník a krk 288 LED a 72 NIR diodami pro dokonalou péči.

  • Červená: zvýšení pružnosti a omlazení pleti
  • Zelená: zjemnění pokožky, tón pleti
  • Modrá: pro mastnou pleť
  • Žlutá: redukce zarudnutí
  • Fialová: hloubkové čištění
  • Světle modrá: hydratace pokožky
  • NIR (blízko infračervené): osvěžení uvnitř pokožky
 

Miin iNeck - Fotogalerie