Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Mela Touch On Cream 20ml
 

Krém proti pigmentaci

Mela Touch On Cream 20ml

Krém obsahuje 5 vitamínů a vodu ze stromů s obsahem vitamínů, zesvětluje tón pleti a ředchází stárnutí buněk a oxidaci.

- Stromová voda obsahující vitamíny: Efektivní pro zklidnění pokožky a dobrá pro citlivou pokožku, včetně různých účinných látek pokožky - Vitamin C: Silný antioxidant odstraňuje volné radikály, předchází vráskám, reguluje produkci melaninu.

- Vitamin Q (ubichinon): Odstraňuje volné radikály proslulým antioxidantem
- Vitamin B5 (panthenol): Podporuje produkci kolagenu regenerujte poškozenou pokožku a zabraňte ztrátě vlhkosti
- Vitamin G (Glutathion): Král vitaminu. Blokuje proces produkce melaninu
- Vitamin E (tokoferol): Vitamin proti stárnutí, který pomáhá rychle se zotavit ze stárnutí v důsledku oxidačního poškození

Péče o texturu a vlhkost pokožky s PHA: Přirozeně odvozený PHA stará se o odumřelé kožní buňky a texturu pokožky bez podráždění.
- Glukonolakton: Brilantní pro odstraňování odumřelých kožních buněk, zlepšuje schopnost zadržovat vlhkost a zlepšuje pružnost pokožky a napomáhá utahování pórů.
- Kyselina laktobionová: Přirozeně získaný PHA z mléčného cukru, který napomáhá rozpouštění odumřelých buněk pokožky a vyniká při zvlhčování, protože tahá vodu.

Ochrana pokožky před modrým světlem a UV zářením.

Zlepšuje pokožku poškozenou faktory narušujícími biorytmus, jako je modré světlo a chrání pokožku před stárnutím
- Lespedeza Capitata: Hydratuje a chrání pokožku před stárnutím a obnovuje biorytmus buněk poškozených faktory narušujících biorytmus jako je modré světlo

- Extrakt Tanaka: Rozjasňující přísada a UV ochrana se v Myanmaru používá už 2 000 let a často se používá jako medicína i kosmetika, která eliminuje pupínky, pihy a bolesti hlavy a chrání pokožku před slunečním zářením.

Díky antioxidační síti 6 vitamínů včetně glutathionu zlepšuje tón pleti bez podráždění a chrání pokožku před modrým světlem a UV zářením, aby omezila pigmentaci a zachovala rozjasňující účinek.

Aplikujte na texturu pokožky a jemně vmasírujte.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 700 Kč
 
 

Mela Touch On Cream 20ml - Fotogalerie

Mela Touch On Cream 20ml