L.ma Face mask | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
L.ma Face mask
 

LED maska - péče o pleť bez hranic

L.ma Face mask

S technologií péče o pleť L.ma, která vědecky používá CURE Light usnadňuje přirozenou sílu pokožky k obnovení pružnosti a tónu pleti, můžete obnovit její rovnováhu a posílit její imunitu a hlavně aktivuje buňky v kůži. Díky LED technologii získáte zdravou, zářící pleť.

Neviditelná kúra pro vaši plěť. A proč vlastně neviditelná?

Tato světová novinka Luxury L.ma lampa svítí pomocí Kurerového světla o vlnové délce 940 mn. Toto infračervené světlo je bezpečné - neprodukuje teplo a nevadí pleti ani při dlouhodobém užívaní (nehrozí žádná kontraindikace). Neviditelná je z toho důvodu, že spektrum o vlnové délce 940 nm lidské oko vůbec nevidí.

Vysvětlení neurofarmakologických analgetických účinků fotostimulace/fototerapie nebo-li stimulace světlem? V případě, že je fototerapie aplikována na určité body těla či pleti na povrchu kůže, dojde k uvolnění svalového napětí a to vede ke zlepšení prokrvení. Účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod a je určena k široké škále nedokonalosti pleti a ke zpomalení jejího stárnutí.

Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, kdy jsou buňky pokožky neinvazivně aktivovány. Lidská kůže má totiž obdivuhodnou přirozenou schopnost pohlcovat světelnou energii a využít tuto energii k nastartování buněk pomocí navýšení množství buněčného paliva (ATP). Při osvětlení lampou pokožky dochází k aktivaci buněčného paliva a dochází k aktivaci a produkci energie, která přispívá k regeneraci buněk, podporuje pružnost a elasticitu, působí proti stárnutí a celkově pleť rozzáří.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 22500 Kč
 
  • 432 LED světel
  • 4 vlnové délky péče o pleť
  • Díky technologii, která generuje 4 vlnové délky z 1 LED pomocíLED 4 v 1, je k dispozici 7 režimů péče.

Uživatelská příručka ke stažení [ 171.73 kB,PDF ]

Informační katalog ke stažení [ 14.46 MB,PDF ]

 LMA

Pokožku poškozenou vnějším podrážděním lze obnovit. Jak může pokožce pomoci LED světlo, které posiluje jádro pokožky a zlepšuje její pružnost?

 Lma Mask

 

L.ma Face mask - Fotogalerie