Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
L.ma EGCG+ Collagen Peptide Rejuve Ampoule 50ML
 

L.ma EGCG+ Collagen Peptide Rejuve Ampoule 50ML

Ampule L.ma je vyvynuta výhradně pro synergické efekty při současném používání LED masky.

Co je EGCG - je to složka v katechinech zeleného čaje. Když se setká s LED světlem, vytváří synergii a efekt pro další aktivaci regenerace kožních buněk.

Katechiny jsou silné antioxidanty, které chrání tělo před poškozením volnými radikály nestabilními reaktivními částicemi, které se snaží s tělesných molekul „ukrást“ elektron, který jim chybí. Tím však spouští kaskádu volnoradikálových reakcí. Antioxidanty nicméně volným radikálům chybějící elektron dodají, a tím pádem je neutralizují. Katechiny jsou také hlavní stavební složkou taninů. V rostlině jsou zodpovědné za její zdraví a odolnost vůči vnějším stresorům.

Pozitivně katechiny působí také na kůži, jejíž ochranu a regeneraci podporují. Díky svému antioxidačnímu působení stimulují omlazení pleti, redukci vrásek a zlepšuji stav pleti poškozené záněty či ultrafialovým zářením. Navyšují hydrataci pleti, snižují erytém a podrážděné pleti poskytují žádoucí zklidnění.

Nejznámější katechiny jsou epikatechin (EC), epikatechin galát (ECG) a epigalokatechin galát (EGCG), které se vyskytují především v zeleném čaji, ale též v kávě, víně, čokoládě s vysokým obsahem kakaa nebo divokých bobulích, jako jsou Acai. Nejúčinnějším katechinem je epigalokatechin galát.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3300 Kč
 

Před použitím masky L.ma naneste ampuli L.ma Rejuve a nechte ji vstřebat pro lepší účinky. Aplikovaná látka je průhledné barvy a neodráží LED světlo, čímž je vytvořen synergický efekt pronikání do pokožky.

 L.ma EGCG+ Collagen Rejuve Ampoule

 

L.ma EGCG+ Collagen Peptide Rejuve Ampoule 50ML - Fotogalerie