Hydra XL Cream 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Hydra XL Cream 30ml
 

Do vyprodání zásob

Hydra XL Cream 30ml

Dobře hydratovaná pokožka je jedním z nejdůležitějších bodů k tomu, aby vypadala zářivě a mladistvě. Extrémně vysušená pleť vede k předčasnému stárnutí pleti. Pokud je pokožka
v rovnováze a správně hydratovaná je schopna regenerovat kožní buňky a působit proti stárnutí vysušené pleti.

Hydratační XL krém obsahuje silnou směs hydratačních a antioxidačních přísad, které brání předčasnému stárnutí.

Benefity

Hydratuje pokožku.
Pomáhá vytvářet nový kolagen a zlepšuje pružnost pokožky. Pomáhá regenerovat nové kožní buňky.
Vyživuje a zpevňuje pokožku.

Použití

Aplikujte na pokožku ráno a večer v tenké vrstvě a nechte vstřebat.

Složení

Voda, Skvalan, Polyisobuten, Xylitylglukozid, Fenoxyethanol, Anhydroxylitol, Hyaluronát sodný, Xylitol, Polysorbát 20, Sorbitan Isostearát, Ethylhexylglycerin, Glukóza.

Jak funguje

Jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí je suchá a nevyvážená pokožka. Hydratační XL krém doplňuje její hydrataci a zároveň dodává antioxidační účinky k ochraně před dalšími známkami stárnutí.

Kyselina hyaluronová je klíčovou přísadou. Je zvolena pro její výjimečnou hydrataci a stimuluje tvorbu kolagenu. Kyselina vytáhne vlhkost z okolního prostředí a zachovává tak pokožku pevnější a mladistvější.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká do epidermální vrstvy kůže a prosakuje tak hlouběji, tam kde se voda ztrácí a pomáhá obnovovat přirozené buňky.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová pracuje na epidermální úrovni a nabízí ochrannou bariéru pokožky. Dodává pleti mladistvý vzhled a je jemnější na dotek.

K doplnění celkového výsledku jsme doplnili Hydratační XL krém o další přírodní a hydratační látku – Skvalan. Skvalan je přírodní extrakt z olivové rostliny a díky jeho hydratačním a antioxidačním účinkům nesmí v krému chybět. Působí také jako regenerační látka při tvorbě nových buněk.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2700 Kč
 
 

Hydra XL Cream 30ml - Fotogalerie

Hydra XL Cream 30ml