Home Care Small Miracletox. Normální cena 4200KČ | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Home Care Small Miracletox. Normální cena 4200KČ
 

Home Care Small Miracletox. Normální cena 4200KČ

1 ks - MIRACLETOX Time Rewind Advanced Meso-Tox Ampoule

1 ks - Miracletox Time Rewind Perfection Mask

50ml - Perfection Feel Cream

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3800 Kč
 

Tox Ampoule / Tekuté jehly 2gr

Inovativní složka Micro-Spear (jehelní prášek) je zodpovědná za lehké podráždění obličeje a mikropichování. Poté přicházejí do hry zbývající pečující složky vzorce, které plní své specifické funkce: bělení, odstranění vrásek nebo akné, odstranění zarudnutí, lifting atd.

Skladujte mimo dosah vysokých nebo nízkých teplot, přímého slunečního světla a vysoké vlhkosti. Udržujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti.

Instrukce k použití:

Jednou týdně večer, po očištění obličeje, naneste na obličej jednu ampulku TOX (2g) a masírujte pokožku konečky prstů pro absorpci. Po použití ampulky TOX si umyjte ruce, aby se zbytky nedostaly do jiných částí těla. Následující den ráno lehce očistěte obličej. Můžete dočasně cítit brnění.

Miracletox Time Rewind Perfection Mask / 1ks

Vysoce kvalitní maska ​​z mikrovlákna s extraktem z věčnosti (Acetyl Hexapetide-8, Palmitoyl Pentapetide-4, Copper Tripetide-1, Palmitoyl Oligopetide, Tripetide-29) a Real Ceramides Complex (Ceramides Complex Baobab Oil Hyaluronate) dodává pokožce hydrataci a vitalitu. Pomáhá při zesvětlení pokožky a proti vráskám. Hojí akné.

Poskytuje pokožce bohatý přísun výživy a energie!

Miracletox Time Rewind Perfection Feel Cream / 50ml

Prémiový krém bohatý na živiny s SYN-COLL (Acetyl Hexapetide-8, Palmitoyl Tripetide-1, Palmitoyl Tripetide-5) a elapilární aktivní složky (Výtažek z Helichysum Arenarium) zajišťují pružnou a zářivou pokožku. Podporuje zesvětlení pleti a účinky proti vráskám.

Je to jemný a vysoce výživný hydratační krém, který posiluje kožní bariéru a dodává elasticitu v oblastech, kde je potřeba objem. Kyselina hyaluronová udržuje pokožku po celý den hluboce hydratovanou 5 Ceramid poskytuje ochranu před ztrátou vody a stresovými faktory prostředí.

Žlutý uklidňující komplex: Super uklidňující komplex extrahovaný z 5 druhů žlutých bylinných rostlin (kořenový extrakt Rheum Palmatum, kořenový extrakt Scutellaria Baicalensis, kořenový extrakt Coptis Japonica, extrakt ze žvýkačky amelense, extrakt z cibule hyacintové) rychle zklidňuje pokožku.

Olej vyrobený z hroznového semínka, semene pěnové pěny, semene babassu a semen makadamie: Pokrývá olejovou membránu na kůži, čímž se posiluje bariéra pokožky.

schválen pro ACNE pokožku (PNK Skin Research Center -PNK-17912-S1R2)

 

Home Care Small Miracletox. Normální cena 4200KČ - Fotogalerie

Home Care Small Miracletox. Normální cena 4200KČ