Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
High Tension Gel 5ml x 20 kusů
 

Maska na vrásky, póry, silný lifting a sjednocení tónu pleti

High Tension Gel 5ml x 20 kusů

HIGH TENSION GEL zlepšují kontury a objem obličeje.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2400 Kč
 

HIGH TENSION GEL revitalizuje ochablou pokožku, vyhlazuje vrásky.

Přírodní sójové výtažky z fytoplacenty zpevňují kožní buňky.

Jakmile se maska dotkne pokožky, okamžitě se ochladí a vyrovná vnitřní teplotu pokožky. Přírodní hydratační faktory se rychle vstřebávají a činí pokožku pružnou a hydratovanou.

Použití:
Jemně vmasírujte do obličeje až se maska vstřebá do pokožky. Po 20 minutách smyjte vlažnou vodou.

Extrakt ze zeleného čaje: Složka působící proti stárnutí, ale také působí proti akné nebo jiným kožním onemocněním. Je to silný antioxidant, chrání pokožku před volnými radikály, má protizánětlivou, antimikrobiální roli, snižuje zarudnutí a podráždění pokožky. Antioxidanty v zeleném čaji mají také silný protizánětlivý účinek.

Centella asiatica: Díky svým protizánětlivým vlastnostem hydratuje pokožku a pomáhá opravit vrásčitou, zarudlou a podrážděnou pokožku. Z tohoto důvodu se doporučuje k léčbě různých kožních onemocnění, zejména u těch s příznaky, jako je zarudnutí nebo závažný vzhled (ekzém a lupénka). Centella asiatica také pomáhá zvyšovat produkci kolagenu, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.

Cooper Tripeptide-1: Také známý pod zkratkou „GHK“ pro aminokyseliny, které jej tvoří (glycin, histidin a lysin), tripeptid-1 je syntetický peptid, který pomáhá redukovat vrásky a hydratuje pokožku, podporuje syntézu kolagenu a pomáhá regenerovat pokožku.

Složení:
AQUA, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALGIN, GLYCERIN, ALLANTOIN, GLYCYRRHIZA, GLABRA ROOT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, URTICA DIOICA EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, ZANTHOXYLUM PIPERITUM FRUIT EXTRACT, PULSATILLA KOREANA EXTRACT, USNEA BARBATA EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, COPPER TRIPEPTIDE-1.

 

High Tension Gel 5ml x 20 kusů - Fotogalerie

High Tension Gel 5ml x 20 kusů