Growth Recovery Cream 100ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Growth Recovery Cream 100ml
 

Growth Recovery Cream 100ml

Krém s pěnícími vlastnostmi, proti vráskám, posiluje a ochraňuje.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 1800 Kč
 

Aktivní složky: kyselina hyaluronová, B3-Vitamin (niacinamid), beta-glukan, ceramidy, výtažek z pupečníku asijského, výtažek z listů zelené čaje, výtažek bambusu, výtažek květů Kamily, aloe vera, kyselina glutaminová, kyselina asparginová, komplex aminokyselin. Výjimečný, ne každodenní krém: který pár vteřin po nanesení vytvoří hydrogénové bubliny a napění se. Čím je pokožka sušší, tím je intenzivnější tvorba pěny.
Tento krém vyvynuli na ochranu a posílení kůže, proto je výjimečně vhodné po peelingových, jehličkových terapiích na domácí ošetření pleti. Obsahuje hodně zklidnující a antioxidační účinné látky.
Isoleucin, Leucine, Lysine, methioninu, Proline, Fenylalanin, Threonine, Tyrosine, valinu, cysteinu, Glycine, Adenosine, Fragrance

Používání: během každodenního ošetření kůže, použijte ráno a večer jako poslední krok vaší rutiny, přes den ještě před aplikací ochrany před sluncem. Produkt po vytlačení z obalu je krémovitý, naneste jej v tenké vrstvě na pleť, a počkejte dokud se objevují vodíkové bublinky. Pěnu lehce vtírejte do kůže, nebo tľapkovaním pomozte ve vstřebávání. Je vysloveně bohatý na aminokyseliny, které jsou složky peptidů, jejich doplnění je velmi důležité k fungování pokožky, ke zvyšování produkce kolagenu a elastinu.
Aminokyseliny jsou antioxidanty, ochránci buněk, hydratují a uklidňují pokožku. Aminokyseliny jsou schopny efektivně podporovat pokožku a posílí ochrannou bariéru pokožky. Zdravá pokožka je zároveň pružná i pevná, silná a zářivá. Tento stav pokožky je schopen dosáhnout anti agingovým účinkem. Tento výjimečný produkt díky obsahu beta glukanu disponuje s anti agingovým účinkem, neboť vedle účinku zmírňujícího iritaci, má i vyplňovací účinky, tedy zmírňuje hloubku vrásek.

 

Growth Recovery Cream 100ml - Fotogalerie

Growth Recovery Cream 100ml