Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Gold Mask Face Nutrition 10ks
 

FACE NUTRITION & DEEP HYDRATATION

Gold Mask Face Nutrition 10ks

Hydragelová 4D maska s obsahem 24k zlata se šnečím extraktem. Maska je určená pro unavenou pleť. Hydratuje, rozjasňuje a má protivráskové účinky.

 
Dostupnost: Do týdne
Cena (vč. DPH): 1300 Kč
 

Extrakt z filtrátu šneku - obsahuje látky, které regenerují, zvláčňují a vyhlazují pokožku. Napomáhá obnově buněk, hydratuje pokožku a celkově zlepšuje její strukturu. Výborně působí proti akné a urychluje hojení jizev. Stimuluje tvorbu elastinu, čímž navrací pokožce přirozenou pružnost.

Koloidní zlato – má pozitivní vliv na regeneraci pokožky a zlepšuje mikrocirkulaci. Díky němu se buňky v epidermu distribuují rychleji, což vede k obnově pokožky. Kromě toho bylo zjištěno, že koloidní zlato inhibuje zánětlivé procesy v kožních tkáních a zlepšuje absorpci vlhkosti kůže.

Hyaluronát sodný - Poskytuje dlouhotrvající vlhkost, obnovuje tonus a pružnost pokožky. Chrání pokožku před vnějšími vlivy a účinně blokuje volné radikály. Regeneruje, udržuje pokožku pevnou a pružnou. Vyhlazuje starší vrásky. Výrazně koriguje problémové projevy pleti a urychluje hojení ran.

1. Umyjte si tvář a vyčistěte ji tonerem.
2. Masku přikládejte od středu obličeje k vnější části a zavěste za uši.
3. Nechte působit cca 30 minut.
4. Po odstranění masky jemně poplácejte po pokožce, aby se emulze lépe vstřebala.
Masku používejte 2 - 3 krát do týdne, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků.
● v létě - Masku před použitím nechte v chladničce, aby měla chladivý a relaxační účinek ● v zimě - Masku použijte po namočení v teplé vodě

 

Gold Mask Face Nutrition 10ks - Fotogalerie

Gold Mask Face Nutrition 10ks