Glowceuticals Meso Glow Booster 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Glowceuticals Meso Glow Booster 30ml
 

Ošetřující koncentrát

Glowceuticals Meso Glow Booster 30ml

Zpevňující a vyrovnávající sérum pro hyperpigmentovanou pleť. Nabízí vysoký obsah vitaminu C ve stabilizované formě, který působí proti přesunu pigmentů a chrání pokožku před negativními vnějšími vlivy životního prostředí.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 1700 Kč
 

Zpevňující a vyrovnávající sérum pro hyperpigmentovanou pleť od špičkové německé firmy Glowceuticals. Nabízí vysoký obsah vitaminu C ve stabilizované formě, který působí proti přesunu pigmentů a chrání pokožku před negativními vnějšími vlivy životního prostředí. Vitamín C díky své stabilizované formě proniká až do hlubokých vrstev pokožky a působí tedy přímo ve zdroji změny pokožky. Vyhlazují se jemné linie a unavená pleť zapůsobí opět čerstvým, oživeným a vyrovnaným dojmem. Stahuje poŕy, hyperpigmentovaná plet', glow efekt a je perfektní pro kuřáckou - zašedlou plet'.

Použití:

- Podle potřeby naneste ráno a večer na vyčištěnou pokožku množství velikosti hrášku.
- Poté tonizujte a aplikujte finální péči.
- Vhodné pro domácí použití.

Hezké výsledky jsou se světelnou terpii led maska MIIN.

Složení:

Aqua (Water), Ethyl Ascorbic Acid, Sodium Ascorbyl Phos- phate, C12-C15 Alkyl Benzoate, Panthenol, Glycerin, Squa- lane, Myristyl Lactate, Camelia Oleifera Seed Oil, SodiumHyaluronate, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Spirulina Maxima Extract, Xanthan Gum, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyet- hanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfume

Obsah:

30 ml

Skladování:

Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.

 

Glowceuticals Meso Glow Booster 30ml - Fotogalerie