GET EVEN DUO - Night Peel Wash Plus Step 1 / 120ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
GET EVEN DUO - Night Peel Wash Plus Step 1 / 120ml
 

Krok 2 není v balení. Pouze se doporučuje ke kroku 1.

GET EVEN DUO - Night Peel Wash Plus Step 1 / 120ml

Krok 1 - Pokročilé odlupování mytí založené na přírodních ovocných kyselinách, o nichž je známo, že jsou mimořádně účinné při odlupování odumřelých kožních buněk. Bylo zjištěno, že tyto netoxické alfa-hydroxykyseliny - glykolové, citronové, jablečné, mléčné a pyruvové jsou prospěšné při léčbě stárnutí, zlepšují mastnou a akné náchylnou pokožku a snižují jemné linie a vrásky. Jejich kombinace odstraňuje poškozenou vnější vrstvu kůže a odhaluje hladší a zdravější vzhled a zlepšuje celkovou strukturu a tón pleti.

Krok 2 - Silný exfoliátor - 15%, který kombinuje tři alfa-hydroxykyseliny pro vyšší kvalitu exfoliace: Kyselina glykolová odvozená z ovoce, snadno proniká do pokožky k odlupování odumřelých buněk pokožky, Kyselina mléčná účinně změkčuje povrch pokožky a Kyselina pyrohroznová odvozená od Šťáva z třtinového cukru je vynikající pro ošetření mastné a problematické pokožky s účinnými schopnostmi odstraňování mrtvé pokožky.

Snižuje jemné linky a vrásky
Vyhladí suchou, poškozenou a drsnou pokožku
Snižuje přebytečný olej
Pomáhá vytvořit zářivější a rovnoměrnější pleť
Konturuje a vyhlazuje strukturu pokožky

Jak používat:

Krok 1: Použijte večer po čištění. Nasyťte gázový tampon s Duo Night Peel Wash Jemně vklepejte do pokožky.
Opláchněte studenou vodou, abyste neutralizovali.

Krok 2: Naneste malé množství Duo Night Peel na konečky prstů a po dobu 1 až 3 minut, můžete i na krk. Opláchněte studenou vodou, abyste neutralizovali.
Následujte tonik pro dodání vlhkosti.
Podle potřeby opakujte.

Jak funguje

Ovocné kyseliny známé také jako alfa-hydroxykyseliny jsou netoxické látky, které se nacházejí v různých druzích ovoce. Například v hroznech, jablkách nebo v cukrové třtině. Jsou běžně známé také jako kyselina glykolová, citronová, jablečná, mléčná nebo pyrohroznová. Tyto kyseliny jsou prospěšné při zlepšování suché pokožky, při ošetření skvrn nebo zlepšení mastné a aknózní pleti. Také redukuje výskyt jemných linek a vrásek. Alfa-hydroxykyselina pomáhá odstraňovat vnější vrstvy pokožky, které jsou poškozené. Odstraněním této vnější vrstvy získá pleť rozjasněný a zdravý vzhled. Před více než dvěma sty lety francouzské ženy věděly, že staré víno má omlazující účinky. Obsahovalo totiž alfa-hydroxykyseliny, o kterých nyní víme, že tyto omlazující účinky opravdu má.

Step One:

Aqua, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Carbonate, Sodium Chloride.

Step Two:

Ingredients: Aqua, Glycolic Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Pyruvic Acid, Lactic Acid, Sodium Carbonate, Sodium Chloride

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 4500 Kč
 
 

GET EVEN DUO - Night Peel Wash Plus Step 1 / 120ml - Fotogalerie

GET EVEN DUO - Night Peel Wash Plus Step 1 / 120ml