GET EVEN DUO - Night Peel Step 2 / 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
GET EVEN DUO - Night Peel Step 2 / 30ml
 

GET EVEN DUO - Night Peel Step 2 / 30ml

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3070 Kč
 

Krok 2 - Výkonný exfoliační prostředek - 15%, který kombinuje tři alfa-hydroxykyseliny pro vyšší kvalitu odlupování: Glykolová kyselina získaná z ovoce, snadno proniká kůží k odlupování odumřelých kožních buněk, Kyselina mléčná účinně změkčuje povrch pokožky a kyselina pyruvová odvozená Šťáva z třtinového cukru je vynikající pro ošetření mastné a problematické pokožky s účinnými schopnostmi odstranění mrtvé pokožky.


VÝHODY:
• Pomáhá vyrovnat jemné vrásky
• Zlepšuje texturu a tón pleti
• Zlepšuje mastnou a problematickou pleť

Jak používat:

Krok 1: Použijte večer po čištění. Nasyťte gázový tampon s Duo Night Peel Wash Jemně vklepejte do pokožky.
Opláchněte studenou vodou, abyste neutralizovali.

Krok 2: Naneste malé množství Duo Night Peel na konečky prstů a po dobu 1 až 3 minut, můžete i na krk. Opláchněte studenou vodou, abyste neutralizovali.
Následujte tonik pro dodání vlhkosti.
Podle potřeby opakujte.

Jak funguje

Ovocné kyseliny známé také jako alfa-hydroxykyseliny jsou netoxické látky, které se nacházejí v různých druzích ovoce. Například v hroznech, jablkách nebo v cukrové třtině. Jsou běžně známé také jako kyselina glykolová, citronová, jablečná, mléčná nebo pyrohroznová. Tyto kyseliny jsou prospěšné při zlepšování suché pokožky, při ošetření skvrn nebo zlepšení mastné a aknózní pleti. Také redukuje výskyt jemných linek a vrásek. Alfa-hydroxykyselina pomáhá odstraňovat vnější vrstvy pokožky, které jsou poškozené. Odstraněním této vnější vrstvy získá pleť rozjasněný a zdravý vzhled. Před více než dvěma sty lety francouzské ženy věděly, že staré víno má omlazující účinky. Obsahovalo totiž alfa-hydroxykyseliny, o kterých nyní víme, že tyto omlazující účinky opravdu má.

Složení:

Ingredients: Aqua, Glycolic Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Pyruvic Acid, Lactic Acid, Sodium Carbonate, Sodium Chloride

 

GET EVEN DUO - Night Peel Step 2 / 30ml - Fotogalerie

GET EVEN DUO - Night Peel Step 2 / 30ml