GET EVEN - Night Cream 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
GET EVEN - Night Cream 30ml
 

GET EVEN - Night Cream 30ml

Pro noční použití.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3800 Kč
 

Get Even Night Cream je exfoliační mistrovské dílo, které využívá 3 z nejúčinnějších a přírodních alfa-hydroxy kyselin k dosažení vynikajícího zážitku z odlupování, v uklidňujícím a výživném krému vyváženém bohatou směsí přírodních ovocných olejů. Kyselina glykolová, kyselina pyrohroznová a kyselina mléčná přispívají k hluboko pronikajícímu a rychle působícímu deskvamačnímu účinku na kůži. Tento silný vzorec odstraňuje odumřelou pokožku a oživuje pleť jemným a vypočítaným způsobem. Jednoduše řečeno, jedná se o jednu z nejbezpečnějších, nejpřirozenějších a nejúčinnějších metod obnovy pleti. Aplikace jednou za noc může rychle pomoci přinést mladistvý zářivý vzhled, který poskytuje pouze špičkový exfoliator.

Aplikujte na čistou plet' večer.

Kyselina glykolová se přirozeně vyskytuje jako stopová složka v cukrové třtině, hroznech a jiném ovoci. Jako první v alfa-hydroxykarboxylových kyselinách je to jedna z nejmenších molekul s kyselou funkcí, která snadno proniká do pokožky.
Tato užitečná organická kyselina reaguje s horní vrstvou epidermis oslabením vazebných vlastností lipidů, které drží pohromadě odumřelé kožní buňky, a uvolňuje je, aby odhalila čerstvé nové buňky pod nimi.
Kyselina mléčná je další vynikající alfa-hydroxykyselina, která se obvykle vyskytuje v kyselém mléce, ale také se nachází v melasě kvůli částečné přeměně cukrů v jablkách a jiném ovoci. S přirozenou afinitou k pokožce je také velmi účinný při odlupování a změkčení povrchu.
Kyselina pyrohroznová je třetí alfa-hydroxykyselina obsažená v tomto vynikajícím složení. Jako meziprodukt v metabolismu cukru nalezený v šťávě z třtinového cukru a předchůdce kyseliny mléčné je kyselina pyrohroznová vynikající pro ošetření mastné a problematické pokožky s vynikajícími schopnostmi odstraňování odumřelé kůže.
Ve směsi a vyvážení s avokádovým olejem, sójovým olejem a skvalanem lisovaným z oliv je exfoliační účinek zmírněn, aby nezpůsoboval žádné nepohodlí a udržoval celkové zdraví čerstvě exponovaných buněk pokožky.
Tyto přírodní zvlhčovače více než kompenzují ztrátu vlhkosti prostřednictvím exfoliace a pomáhají stimulovat množení kolagenu, čímž snižují vrásky a jemné linky.
Kyselina glykolová je nejmenší z alfa hydroxykyselin s vynikající penetrací kůží
Kyselina mléčná je další skvělá alfa hydroxykyselina, která je velmi účinná atexfoliační a změkčující pokožku
Kyselina pyrohroznová je vynikající pro ošetření mastné a problematické pokožky
Avokádový olej, sójový olej a skvalan extrahované z oliv kompenzují jakoukoli ztrátu exfoliační vlhkosti a pomáhají stimulovat růst kolagenu

Složení:

Purified Water (Aqua), Glycolic Acid, Lactic Acid, Pyruvic Acid, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Squalane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

 

GET EVEN - Night Cream 30ml - Fotogalerie

GET EVEN - Night Cream 30ml