GET EVEN - Night Cream 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
GET EVEN - Night Cream 30ml
 

GET EVEN - Night Cream 30ml

Pro noční použití.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 3800 Kč
 

Exfoliace pokožky je nezbytnou součástí při zmírnění mastné a stárnoucí pokožky, které vykreslují mrtvou neexfoliovanou pleť. Jednou z nejúčinnějších metod exfoliace je použití alfa-hydroxykyselin. Dojde tím k odloupnutí horní vrstvy pokožky a vymění ji za novou a zářivou pleť. Get Even Night Cream využívá tři nejúčinnější a nejpřirozenější alfa-hydorxykyseliny. Zajistí tak vynikající exfoliační proces. A to jen při použití uklidňujícího a výživného krému, který je plný směsí přírodních olejů.

Kyselina glykolová, kyselina pyrohroznová a kyselina mléčná přispívají k rychlému účinku při odlupování pokožky. Tato účinná kombinace odstraňuje odumřelou pokožku a oživuje pleť. Jednoduše řečeno, jedná se o jednu z nejbezpečnějších, nejpřirozenějších a nejúčinnějších metod při obnově pokožky. Při pravidelném používání můžete dosáhnout mladistvého a zářivého vzhledu pokožky, který poskytuje pouze ten nejlepší exfoliátor.

Benefity

Vysoce kvalitní exfoliace a odstranění odumřelých buněk.
Produkuje zářivě novou pokožku.
Pomáhá omezit výskyt vrásek a jemných linií.
Zjemňuje a oživuje pokožku.

Použití

Aplikujte večer na pokožku.

Složení

Čištěná voda, Kyselina glykolová, Kyselina mléčná, Kyselina pyrohroznová, Cetearyl Alkohol, Polysorbate 60, Hruškovec přelahodný (Avokádový olej), olej ze Sóji luštinaté, Skvalan, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Jak funguje

Kyselina glykolová se přirozeně vyskytuje jako jedna ze složek v cukrové třtině, hroznech nebo jiném ovoci. Jedná se o jednu z nejmenších molekul z alfa-hydroxyboxylových kyselin, která snadno proniká do pokožky.

Tato užitečná přírodní kyselina reaguje na horní vrstvu pokožky a uvolňuje odumřelé kožní buňky. Odhalí tak pod nimi čerstvé nové buňky.

Kyselina mléčná patří mezi další alfa-hydroxykyseliny. Nejčastěji se vyskytuje v kyselém mléku, ale také ve zbytku po vykrystalizování cukru jablkách nebo jiném ovoci. Díky přirozené příbuznosti s pokožkou je účinná při exfoliaci a zjemnění povrchu pokožky.

Kyselina pyrohroznová je třetí kyselinou obsaženou v tomto vynikajícím složení. Má velmi dobré účinky na mastnou a problematickou pleť se schopností odstraňovat odumřelé buňky kůže.

Směs avokádového oleje, sójového oleje a skvalanu z lisovaných oliv je exfoliace zmírněna tak, aby nezpůsobovala žádné problémy a udržovala zdraví čerstvě vytvořených buněk.

Tato přírodní hydratace nahrazuje jakoukoliv ztrátu vlhkosti při exfoliaci. Pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu, čímž snižují vrásky a jemné linie.

 

GET EVEN - Night Cream 30ml - Fotogalerie

GET EVEN - Night Cream 30ml