GET EVEN - Lightening Serum 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
GET EVEN - Lightening Serum 30ml
 

GET EVEN - Lightening Serum 30ml

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 4900 Kč
 

Pleť, která oplývá krásou, zdravím, nevinností a čistotou. Dosažení takové pleti není snadný úkol. Zejména při neustálém stresu z nadměrného působení slunce na pokožku. K potlačení těchto elementů je zapotřebí silného séra, které dosáhne výsledku v podobě krásné a rozjasněné pleti. Get Even Lightening Serum je nově vyvinuté bělící sérum, které využívá zázraky vědy a přírody ke korekci pigmentových skvrn. Toto pozoruhodné sérum vyvinuté ze silných rostlinných extraktů, používá dvě sloučeniny, které zabraňují vzniku melatinu. Nazývají se gigawhite a biowhite. Obě bělí skvrny a zastavují tvorbu pigmentu.

Benefity

Pomáhá zabraňovat působení tyrozinázy ke snížení produkci melaninu.
Snižuje a předchází hyperpigmentaci.
Používá přírodní rostlinné složky.

Použití

Aplikujte na očištěnou pokožku ráno a večer.

Složení

Voda, Puchratka kadeřavá, Glycerin, Extrakt z Lomikámene trsnatého,

Kyselina vinná, Fenoxyethanol, Butylene Glykol, Alkohol, Hyaluronát sodný,

Propylenglykol, Extrakt z Řebříčku obecného, Extrakt z Kontryhelu obecného, Extrakt ze Slézu lesního, Extrakt z listů Meduňky lékařské, Extrakt z listů Máty peprné,

Extrakt z kořene Morušovníku, Extrakt z Prvosenky jarní, Extrakt z kořene Šišáku bajkalského, Extrakt z Rozrazilu lékařského, Kyselina edetová, Disiřičian sodný, Siřičitan sodný, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Sodium Dehydroacetate, Kyselina citrónová, Hydroxid sodný.

Jak funguje

Opálená kůže a nahromaděná genetická mutace může mít za následek nehezké tmavé skvrny. V důsledku toho bude vypadat vaše pokožka starší a nemocná.

Melanin je přirozený tmavý pigment pokožky. Reaguje na stresy okolního prostředí a genetiku. Stává se primárním elementem, který přispívá k tvorbě tmavých pigmentových skvrn. Při snížení tvorby melaninu dochází ke značnému úbytku těchto skvrn.

Tyrosináza je enzym odpovědný za řízení produkce melaninu v kůži. Get Even Lightening Serum obsahuje směs rostlinných výtažků, která cílí na tyrosinázový enzym. Neovlivní tak metabolismus pokožky.

Bohatá směs přírodních rostlinných zamezuje produkci tyrosináze. Tato směs je rozdělena do dvou vědecky definovaných složek. Giga White se skládá z extraktu Slézu lesního, extraktu z listů Máty peprné, extraktu z Prvosenky jarní, extraktu z Kontryhelu obecného, Rozrazilu, Meduňky lékařské a Řebříčku obecného. Bio White se skládá z extraktu z kořene Šišáku bajkalského, extraktu z kořene Morušovníku, extraktu z Lomikámene trsnatého a extraktu z hroznu.

 

GET EVEN - Lightening Serum 30ml - Fotogalerie

GET EVEN - Lightening Serum 30ml