Face Defence Serum SPF30 50ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Face Defence Serum SPF30 50ml
 

Ultralehká ochrana i pro citlivou pokožku.

Face Defence Serum SPF30 50ml

Hydratace i ochrana díky peptidům|SPF30 působící na široké spektrum paprsků|Rostlinné složení působící proti známkám stárnutí.

Podpořte svou pleť vzdorující věku pomocí Face Defense séra SPF30. Komplex peptidů a výtažky z rostlin podporují přirozenou krásu – každá kapka pomáhá k zdravější, zářivější a mladistvější pleti. V kombinaci s širokospektrální minerální ochranou SPF 30 poskytuje obranu proti poškození sluncem a předčasnému stárnutí. Při každém použití dodá pokožce vyživující rostlinné látky, ochranu před sluncem i proti stárnutí, čímž zároveň prodlužuje mladistvost pleti i do následujících let.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2600 Kč
 

Pětistupňová síla krásy

V složení séra najdeme také oxid zinečnatý a oxid titaničitý, které poskytují přírodní minerální sluneční ochranu, a to bez jakéhokoliv chemického filtru proti slunečnímu záření. Konzistence produktu je lehká a zároveň nemastná, protože se na kůži velmi rychle rozpouští. A to především díky rostlinným výtažkům a peptidům proti stárnutí. Pleť je ihned hydratovanější, nadýchanější a sérum je vhodné i pro citlivou, mastnou nebo problematickou pleť. Tu následně posiluje, chrání, vyhlazuje a zanechává ji hebkou a načechranou. Zazařte s pletí plnou zdraví!

Brání | Složení s SPF 30 brání před UVA i UVB zářením včetně nepříznivých vlivů ze znečištěného ovzduší.

Chrání | Zelený čaj a extrakt z truskavce mají antioxidační vlastnosti a podporují hojení.

Posiluje | Silný peptidový komplex pomáhá zlepšit pružnost a pevnost pleti.

Vypíná | Kombinace hydratačních a výživných složek dává pleti okamžitý načechraný a vypnutý vzhled.

Vyhlazuje | Pomáhá vyrovnávat tón pleti, čímž bojuje i proti hyperpigmentaci.

Kapku po kapce, posilujte svoji pokožku.

Den za dnem prodlužte své mládí.

Poškození pleti sluncem a znečištěním z ovzduší způsobuje předčasné stárnutí a kvůli nedostatečné hydrataci pleť ztrácí ochranu a není vyživená. Toto sérum však pokožce poskytuje veškerou ochranu a výživu, aby byla znovu zářivá a mladě vypadající. Je totiž obohaceno o sílu oxidu zinečnatého a titaničitého a o minerální UV filtry poskytující přirozenou ochranu proti slunečnímu záření SPF30, čímž dramaticky pomáhá snižovat riziko rakoviny kůže. Komplex peptidů proti stárnutí pomáhá zmírnit viditelné známky stárnutí a posiluje základní podpůrné prvky pokožky. Ve spojení s extraktem z truskavce bylo prokázáno, že pomáhá zmírňovat viditelné poškození způsobené infračervenými paprsky či jinými vnějšími faktory. Extrakt ze zeleného čaje a jablečníku obecného pomáhají chránit pleť před nepříznivými účinky okolí. Zelený čaj je skvělý na akné a růžovku, protože pomáhá snižovat výskyt zarudnutí, které je s nimi často spojované. Extrakt z jablečníku obecného zlepšuje hydrataci pokožky a zároveň ji pomáhá vyhlazovat a vyrovnávat, což má za následek svěží a mladistvěji vypadající pleť.

VÝKONNÁ SÍLA ROSTLINNÝCH INGREDIENCÍ

Oxid zinečnatý a oxid titaničitý

Přírodní minerální ochrana je vhodná i pro citlivou pokožkou.

Tyto látky jí navíc poskytují výjimečnou ochranu proti UVA i UVB paprskům. Pomáhají také minimalizovat poškození pleti způsobené infračerveným zářením. Tato přírodní alternativa k chemickým opalovacím krémům je snášena i těmi, které trápí akné, jelikož jeho složení je nekomedogenní, antimikrobiální a šetrné i k citlivé pokožce.

Extrakt z truskavce

Pomáhá chránit před foto-stárnutím pleti a podporuje pevnější pleť

Extrakt z truskavce je plný flavonoidů bohatých na antioxidanty. Chrání pokožku před stárnutím a omezuje poškození sluncem. Bylo také prokázáno, že zvyšuje pevnost i u pleti se známkami stárnutí. Má antibakteriální, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit zarudnutí a otoky. Díky tomu je skvělý i pro pleť s akné.

Palmitoyl Tripeptide-1 & Palmitoyl Tetrapeptide-7

Pomáhá posilovat pokožku a minimalizovat viditelné známky stárnutí

Tento komplex peptidů proti stárnutí pomáhá zmírňovat výskyt známek stárnutí a posílit podpůrné prvky pokožky. To pomáhá minimalizovat jemné linie, vrásky a negativní vlivy ze slunečního záření. Pomáhá také snižovat zánět, přičemž zachovává pružnost pokožky. Výsledkem je pevnější, hladší a silnější pleť.

Extrakt ze zeleného čaje

Podporuje neodolatelně zářivou a rovnoměrnou pleť

Extrakt ze zeleného čaje je skvělý pro pleť náchylnou k akné a růžovku. Ukázalo se, že snižuje produkci kožního mazu, čímž zmírňuje i vznik akné. V kombinaci s antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi pomáhá uklidnit zarudnutí, zmenšení otoku a snížení výskytu skvrn. Pleť také pomáhá rozjasnit, sjednotit a detoxikovat.

Extrakt z jablečníku obecného

Zlepšuje funkci bariéry kůže a snižuje její poškození.

Extrakt z jablečníku obecného chrání pleť před škodlivým znečištěním a zlepšuje bariérovou funkci pokožky. Je také prokázáno, že bojuje proti volným radikálům a snižuje poškození DNA. Navíc zlepšuje hydrataci pokožky, čímž jí pomáhá vyhladit a rozjasni. Výsledkem je svěží pleť, která je odolnější vůči stárnutí.

 

Face Defence Serum SPF30 50ml - Fotogalerie

Face Defence Serum SPF30 50ml