Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Face Defence Age Defying Cream SPF30 30ml
 

Chráněná a hydratovaná pleť vzdorující věku!

Face Defence Age Defying Cream SPF30 30ml

Hydratační krém na opalování | Široké spektrum SPF30 | Rostlinné výtažky proti stárnutí

Ochranný krém na obličej nabízí širokospektrální ochranu SPF 30 a zároveň hydratační účinek. Jeho sílu dokládají tři rostlinné složky bohaté na antioxidanty, které podporují zdravou, zářivou a věku vzdorující pokožku. Konkrétně jde o truskavec, zelený čaj a extrakt z bazalky čínské. Přidány jsou také květinové tóny z jasmínu a levandule, které produktu dodávají uvolňující aroma. Nejlepší ze všeho ale je, že při každém použití podpoříte pouze svou přirozenou krásu a její záři.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 2600 Kč
 

Pětistupňová síla krásy

Perfektní pro citlivou, mastnou nebo problematickou pleť. Tento vzorec používá oxid zinečnatý a oktinoxát, které poskytují přírodní, minerální obranu – bez chemických filtrů proti slunečnímu záření. Lehký a nemastný vzorec se snadno rozpustí na pleti a funguje dobře pod make-up. Na vašem obličeji zanechá pocit měkkosti a božské vůně.

Brání | Širokospektrální ochrana SPF 30 chrání před předčasným stárnutím a slunečními skvrnami.

Chrání | Zelený čaj a kmenové buňky z hroznů nabízejí antioxidační ochranu před agresory prostředí.

Rozjasní | Zvyšuje tvorbu a obnovu buněk a produkci kolagenu pro pevnější pleť.

Hydratuje | Zklidňuje, chladí a hydratuje díky výtažkům z aloe vera, okurky a glycerinu.

Uvolňuje | Jemné květinové tóny jasmínu a levandule pomáhají mysli uvolnit se.

Podpořte nejzářivější pleť, která vzdoruje stáří.

Den za dnem, týden za týdnem.

Slunce je jednou z největších příčin předčasného stárnutí a jemných vrásek. Poskytněte proto svému obličeji prémiovou ochranu. Tento krém je obohacený o sílu oxidu zinečnatého a oktinoxátu. Tyto minerální UV filtry nabízejí širokospektrální ochranu proti slunci SPF 30. Krém tak pomáhá snižovat i riziko rakoviny kůže a předchází předčasnému stárnutí způsobeného sluncem. Obsahuje extrakt z truskavce, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá léčit viditelné poškození způsobené infračerveným zářením a dalšími vnějšími faktory. Extrakt z hroznových kmenových buněk pomáhá chránit před nepříznivými vlivy životního prostředí, bojuje proti jemným liniím, vráskám a pigmentaci. Extrakt ze zeleného čaje je skvělý pro pleť náchylnou k akné a růžovce, protože pomáhá snižovat zarudnutí a vyrážky. Extrakt z čínské bazalky je bohatý nejen na vitamíny a minerály, ale také na polyfenoly, které pomáhají napravit známky stárnutí, jako jsou sluneční skvrny, jemné linky a vrásky. Glycerin je přírodní zvlhčovadlo, které udržuje vaši pokožku hydratovanou, měkkou a pružnou. V neposlední řadě krém obsahuje aloe vera a okurku, které pleť zklidňují, vyrovnávají a hydratují.

SÍLA VĚČNÉ KRÁSY Z PRÉMIOVÝCH INGREDIENCÍ

Oxid zinečnatý a oktinoxát

Přírodní ochrana proti slunečnímu záření i pro citlivou pokožkou

Poskytuje výjimečnou ochranu proti UVA i UVB paprskům. Pomáhá také minimalizovat škody způsobené infračerveným zářením. Tuto přírodní alternativu k chemickým krémům na opalování ocení pleť, kterou trápí akné nebo je náchylná k poškození kůže. Jeho složení je totiž nekomedogenní, antimikrobiální a šetrné k citlivé pokožce.

Extrakt z truskavce

Pomáhá chránit před foto-stárnutím pleti a podporuje pevnější pleť

Extrakt z truskavce je plný flavonoidů bohatých na antioxidanty. Chrání pokožku před stárnutím a omezuje poškození sluncem. Bylo také prokázáno, že zvyšuje pevnost i u pleti se známkami stárnutí. Má antibakteriální, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit zarudnutí a otoky. Díky tomu je skvělý i pro pleť s akné.

Extrakt z hroznových kmenových buněk

Pomáhá regeneraci pokožky a chrání ji před poškozením

Hrozny jsou bohaté na antioxidanty, včetně fenolických kyselin, antokyanů, flavonoidů a oligomerních proantokyanidinových komplexů. Antioxidanty v proanthocyanidinech jsou 20krát účinnější než vitamin C a 50krát účinnější než vitamin E. Je prokázáno, že chrání před poškozením volnými radikály a regeneruje pokožku vystavenou UV záření. Na druhé straně minimalizuje předčasné stárnutí, včetně jemných linek a vrásek.

Extrakt ze zeleného čaje

Podporuje neodolatelně zářivou a rovnoměrnou pleť

Extrakt ze zeleného čaje je skvělý pro pleť náchylnou k akné a růžovku. Ukázalo se, že snižuje produkci kožního mazu, čímž zmírňuje i vznik akné. V kombinaci s antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi pomáhá uklidnit zarudnutí, zmenšení otoku a snížení výskytu skvrn. Pleť také pomáhá rozjasnit, sjednotit a detoxikovat.

Výtažek z bazalky čínské

Pomáhá hluboce vyživovat a poskytuje silné antioxidanty

Extrakt z čínské bazalky je bohatý na vitamíny, minerály, kyselinu linolovou, omega-3 a polyfenoly, které pomáhají zmírnit známky stárnutí jako jsou sluneční skvrny, jemné linie a vrásky. Poskytuje silnou antioxidační ochranu pro zralou kůži, ale i tu se sklonem k akné. Pleť uklidňuje, osvěžuje a projasňuje.

Aloe Vera

Zklidňuje, hydratuje a léčí

Aloe Vera má přirozené chladicí a protizánětlivé vlastnosti, díky nimž je ideální pro ochranu před sluncem. Chrání před popáleninami a předchází jim tím, že pomáhá pokožce udržovat vlhkost a podporuje proces hojení. Jde také o antimikrobiální látku, díky níž je vysoce snesitelná s akné. Navíc snižuje velikost pórů, vyplavuje přebytečný maz i nečistoty. Pomáhá zvyšovat produkci kožních buněk a kolagenu, což pomáhá pokožce se hojit a regenerovat.

 

Face Defence Age Defying Cream SPF30 30ml - Fotogalerie

Face Defence Age Defying Cream SPF30 30ml