EYE AWAKE CREAM 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
EYE AWAKE CREAM 30ml
 

EYE AWAKE CREAM 30ml

Oční krém s perským hedvábím

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 5500 Kč
 

Eye Awake je krém obsahující extrakt z perského hedvábí, který se snaží postupně bojovat proti glykaci a zvedat víčka. Glykace nastává, když se nadbytek sladkých potravin váže na proteiny, stává se rigidním a obtížně eliminovatelným, což vede ke známkám únavy kůže a stárnutí očí. Eye Awake pomáhá napnout a chránit jemnou pokožku kolem očí před degradujícími účinky glykace, zvedáním víček a obnovením mladistvějšího vzhledu.

Aplikujte ráno a večer.
Další výhody platí pro celý obličej jako lehký denní hydratační krém
Pokyny
Naneste na prsteník a jemně poklepejte po celé oblasti očí. Dobré pro citlivou a mastnou pleť.

Kůže kolem oka je extrémně jemná, a proto je mnohem citlivější na namáhání prostředí, jako je slunce a znečištění. Faktory prostředí přímo nebo nepřímo způsobují poškození základních prvků kožní matrice (mrkáné v oblasti kolem oka ztrácí vitalitu). Vrásky a vrány se pokrčí a tmavé kruhy nepěkně zdůrazňují oči. Vaky se objevují pod očima a prohýbají je dolů, což má za následek vystresovaný a unavený vzhled.
Eye Awake používá kombinaci extraktu z perského hedvábného stromu a extraktu z Asteraceae Siegesbeckia Orientalis k postupnému zvedání víček, čímž vytváří mladistvější a zářivější vzhled.
Extrakt z perského hedvábného stromu byl vybrán pro jeho schopnost chránit kožní buňky a pomáhat v boji proti glykaci. To pomáhá vyrovnat pokleslý účinek pokleslých víček. Glykace je jev, ke kterému dochází, když se nadbytečné sladké potraviny váží na bílkoviny, což mění jejich kvalitu a funkci; ztuhnou a je obtížné je vyloučit.
Glykace je zodpovědná za příznaky únavy pokožky a významně stárne oči. Antiglykační účinek extraktu z perského hedvábného stromu pomáhá napnout a chránit jemnou pokožku kolem očí před degradujícími účinky glykace, zvedat víčka a obnovit mladistvý vzhled.
Asteraceae Siegesbeckia Orientalis je malá štíhlá tráva pocházející z Indie. Extrakty z této rostliny obsahují aktivní sloučeninu zvanou darutosid. Darutosid silně stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, aby pomohl podpořit a posílit pokožku.
To zlepšuje epidermální integritu a udržuje dobu pružnosti pokožky a těsnosti kolem očí. Má také další výhodu spočívající ve snížení akumulace pigmentu a vyblednutí tmavých kruhů, což snižuje výskyt únavy.
Toto komplexní ošetření očí je bezpečné a snadno se aplikuje.

Složení:

Aqua, Glycerin, Glyceryl Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Hesperidin Methyl Chalcone, CI 42090, Hydrogen Peroxide, Steareth-20, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Citrate, Dipeptide-2, Potassium Abietoyl Hydrolyzed Collagen, Palmitoyl Tetraptetide-7.

 

EYE AWAKE CREAM 30ml - Fotogalerie

EYE AWAKE CREAM 30ml