EYE AWAKE CREAM 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
EYE AWAKE CREAM 30ml
 

EYE AWAKE CREAM 30ml

Oční krém s perským hedvábím

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 5500 Kč
 

Vzhledem k tomu, že oční okolí je jedním z nejdůležitějších aspektů přitažlivosti člověka, je nutné věnovat mu náležitou pozornost. Eye Awake je revoluční oční ošetření, které využívá výtažky z Albízie růžové a Třezalky tečkované na pokleslá horní víčka.

Společně s věkem se mění vzhled očních víček (tkáně a záhyby) a symbolizují tak spíše smutek, lhostejnost a vyčerpání. Eye Awake zvedá horní víčko a bojuje proti tvorbě vrásek. Vyrovnává také barvu pleti a zmírňuje tmavé kruhy pod očima.

Benefity

Zvlhčuje a zjemňuje pokožku.
Pomáhá zmírnit tmavé kruhy pod očima.
Pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu.
Poskytuje antioxidační účinky.
Redukuje jemné vrásky.

Použití

Aplikujte ráno a večer. Mezi další výhody patří využití také jako lehký denní zvlhčovač. Naneste prsteníčkem a jemně vklepávejte na celou oblast kolem očí. Ideální pro citlivou a mastnou pokožku.

Složení

Voda, Glycerin, Glyceryl Polyakrylát, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin,

Hyaluronát sodný, Hesperidin Methyl Chalcone, CI 42090, Peroxid vodíku,

Steareth-20, Chlorhexidin Digluconate, Citronan sodný, Dipeptide-2,

Potassium Abietoyl Hydrolyzed Collagen, Palmitoyl Tetraptetide-7.

Jak funguje

Kůže kolem oka je extrémně jemná, a proto je mnohem citlivější na okolní podráždění, jako je slunce a znečištěné životní prostředí. Faktory životního prostředí přímo či nepřímo způsobují narušení základních prvků kůže (každým mrknutím ztrácí okolí očí vitalitu). Vrásky a tmavé kruhy na kůži pak zdůrazňují oči nevzhledným způsobem. Pod očima se objeví váčky, které kůži stahují dolů což vyústí ve vystresovaný a unavený pohled.

Eye Awake používá kombinaci perského extraktu z Albízie růžové a extraktu Asteraceae Siegesbeckia Orientalis k postupnému zvedání víček, čímž vytváří mladistvější a živější vzhled.


Extrakt z Albízie růžové byl vybrán pro svou schopnost chránit kožní buňky a pomoc v boji proti glykaci. Tím pomáhá potlačit pokles očních víček. Glykace je jev, který nastává při nadbytečném množství sladkých potravin v našem jídelníčku. Ty se poté vážou na bílkoviny, které mění jejich kvalitu a funkci. Těžko se eliminují a stávají se nepoddajnými.

Glykace je zodpovědná za příznaky únavy a stárnutí kůže kolem očí. Antiglykační účinek z Albízie růžové pomáhá zpevnit a chránit jemnou pokožku kolem oka před účinky glykace. Zvedá víčka a obnovuje mladistvější vzhled.


Asteraceae Siegesbeckia Orientalis je drobná štíhlá tráva, která pochází z Indie. Výtažky z této rostliny obsahují aktivní sloučeninu zvanou Darutoside. Darutoside silně stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, aby pomohla podpořit a zpevnit pokožku.


Zlepšuje se tak epidermální integrita, která udržuje pružnost a vypnutí pokožky kolem očí. Mezi jeho další výhody patří také to, že snižuje akumulaci pigmentu a blednutí tmavých kruhů.

Toto komplexní ošetření očí je bezpečné a snadno aplikovatelné. S jemnou texturou a uklidňujícím pocitem se snadno vstřebá do citlivé oblasti očí. Dodává mladistvý a zářivý vzhled vaší pokožky.

 

EYE AWAKE CREAM 30ml - Fotogalerie

EYE AWAKE CREAM 30ml