EX CELLULITE - tělový krém 180ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
EX CELLULITE - tělový krém  180ml
 

EX CELLULITE - tělový krém 180ml

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 4500 Kč
 

Jak stárneme, je celulitida výsledkem neschopnosti kůže zadržet shluky tukových buněk, které tlačí proti pojivové tkáni pod pokožkou.To má za následek nevzhledné dolíčky a kapsy textury nanejčastěji postižené oblasti těla.U žen to jsou obvykle stehna, boky a hýždě, u mužů obvykle břicho.Léčba ex-celulitidou vizuálně zvyšuje důvěrupozměňující zázračný krém vytvořený s úmyslem snížit vzhled oblastí celulitidy snížením objemu tukových buněka zvlhčení pokožky.Díky jeho bezpečným a revitalizačním vlastnostem je tato volba jasnou volbou, pokud jde o kosmetický zásah.

Aplikujte kruhovými pohyby nahoru jemně vmasírujte ošetření proti celulitidě do oblastí, které vyžadují ošetření. Začněte boky, spodní část, stehna, vnitřní část paží a dokončete חס žaludek kruhovými pohyby ve směru hodinových ručiček. Aplikujte ráno a večer.

Abychom toho dosáhli, přidali jsme účinnou látku z rostliny jménem Quinoa. Tento extrakt působí na buňky v podkoží (vrstva tuku těsně pod kůží).
Tukové buňky v této vrstvě jsou označovány jako Aldipose a pokrývají celé naše tělo. Plní také mnoho funkcí, hlavně ukládají energii a přispívají k plasticitě tkáně. Vlastnosti tohoto silného činidla přímo fungují na tukové vrstvě Aldipose, mají přímý vliv na tukové buňky a upravují tuto kritickou složku v skládačce celulitidy.
Zaměřením na přirozený enzym MMP9 v těle inhibuje touhu tukových buněk načíst nadměrné mastné kyseliny do oblasti plné celulitidy. Dosahuje toho omezením mastných kyselin v pronikání do adipocytů (tukových buněk).
Jako látka potlačující chuť k jídlu pro buňky potlačuje tento extrakt jejich sklon k překrvení a rozpínání.
Poté stimulací přirozených procesů spojených s recyklací tuku na energii podněcuje buňky ke spalování tuků již uložených uvnitř, čímž se sníží shlukování a objem tukových buněk na povrchu, uvolní se tlak a sníží se účinek pomerančové kůry.
Nakonec znovu propojí tuk Aldipose, aby udržel dispozici bez tuku a zvýšil plasticitu této vrstvy, čímž zabrání budoucí akumulaci celulitidy a posílí buňky přesností tvarování kůže.
Sloučené do jemného zvlhčujícího mléka, pro bezpečnou a snadnou aplikaci, můžete rehydratovat a posílit jakékoli problematické oblasti pomocí tohoto krásného modelování a organicky účinného produktu, který změní obraz trapných
nohy a stehna pro zvýšení důvěry a každodenní trvalé výsledky.
Quinoa je přírodní složka, která působí na tukové buňky podkoží
Stimuluje proces přirozeného spalování tuků, aby se snížilo hromadění tukových buněk.

lngredients

Aqua, Squalane, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polysorbate 60,Phenoxyethanol, Sorbitan Laurate, Butylene Glycol, Lauroyl Proline, Ethylhexylglycerin, Parfum, Chenopodium
Quinoa Seed Extract, Limonene, Citral.

 

EX CELLULITE - tělový krém 180ml - Fotogalerie

EX CELLULITE - tělový krém  180ml