Everlasting Youth Peptide Serum 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Everlasting Youth Peptide Serum 30ml
 

Everlasting Youth Peptide Serum 30ml

Schopnost pokožky se sama obnovit je značně ovlivněno věkem a imunitním systémem pleti. Čím starší bude pleť, tím pomalejší bude proces nápravy a pokožka se stane náchylnější k faktorům okolního prostředí. Everlasting Youth jako peptidové sérum má neuvěřitelné složení, které bojuje proti známkám stárnutí a pomáhá zlepšit imunitní systém pokožky. Použitím peptidu, který napodobuje hormon mládí thymopoietin, se spouští buněčné reakce a obnovují tím regeneraci pleti, která se samostatně spouští v mladším věku. Tento zázrak mládí v jedné lahvičce je přírodní a důmyslné řešení, které dokáže vrátit vzhled pleti o pár let zpátky pomocí několika jednoduchých aplikací.

Benefity

Posiluje imunitní systém pokožky.
Zvyšuje epidermální regeneraci.
Pokožce dodává vyživující a regenerační účinek.
Poskytuje uklidňující, hydratační a protizánětlivý efekt.

Jak funguje

Během prvních let života hraje thymus důležitou roli při vývoji imunitního systému. Thymopoietin, který je původně vytvořen z thymusu, je rozmístěn do celého těla. Pomáhá buňkám zachovat mladistvý vzhled a jeho neustálou obnovu.

Je dobře známo, že thymus souvisí s věkem a jeho pozdějším vlivem na obranu imunity. Postupem času je schopnost těla vytvářet a distribuovat obnovující hormon thymopoieton zeslabená a známky stárnutí pokožky se stává více viditelné.

Sérum obsahuje biomimetika peptidu odvozený od hormonu mládí thymopoietin.Tato vysoce purifikovaná složka kompenzuje přirozenou ztrátu faktorů souvisejících s poklesem brzlíku, ke kterému dochází s věkem. Znovu probouzí přirozenou metodu boje se stárnutím, zvyšuje imunitu pokožky a regeneruje epidermální profil.

Peptid stimuluje produkci GM-CS. Cytokin, což má význam při tvorbě bílých krvinek a imunní reakci (HGF – Human Growth Factor). Toto zvýšení poskytuje pokožce rozšířenou buněčnou bariéru, silnější imunitní odezvu, omlazení a schopnost odolávat povětrnostním vlivům.

Simulace těchto základních hormonů, které definují mladistvou pleť, nám umožní proniknout do jejich tajemství. Obohaťte svůj vzhled a můžete vypadat opět mladě s tímto fantastickým sérem.

Jak používat:

Po vyčištění naneste sérum na obličej a krk. Aplikujte před jakýmkoli mois-turizerem nebo hydratací. Ráno a večer.

Složení:

Chondrus Crispus (Seaweed) Extract, Purified Water (Aqua), Hyaluronic Acid, Acetyl Tetrapeptide-2, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 6500 Kč
 
 

Everlasting Youth Peptide Serum 30ml - Fotogalerie

Everlasting Youth Peptide Serum 30ml