DE NO AGE - Recharge Cream 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
DE NO AGE - Recharge Cream 30ml
 

Noční péče

DE NO AGE - Recharge Cream 30ml

S přibývajícím věkem se vaše kožní buňky oslabují. Tím se váš věk viditelně projeví mnohem rychleji, než byste chtěli. Vyplývá to z genetické predispozice, ale také z vlivu vystavení pokožky nepříznivým podmínkám okolního prostředí. V důsledku toho buňky ztrácejí schopnost regenerace.

De No Age Recharge Cream obsahuje buňky, které zpomalují proces zhoršení pleti. Omlazením DNA, které přispívá k buněčné tvorbě, vám pomůže téměř pozastavit čas.

Výhody

Bojuje proti znakům stárnutí. Posiluje strukturální celistvost DNA. Zvedá a napíná pokožku. Neutralizuje nehezké skvrny. Hydratuje pleť.
Pracuje zatím, co vy spíte.

Použití

Aplikujte každý den před spaním a probuďte se s omlazenou pokožkou.

Složení

Voda, Skvalan, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyakrylát-13, Polyisobutene, Xylitylglucoside, Fenoxyethanol, Anhydroxylitol, Hyaluronát sodný, Xylitol, Polysorbát-20, Sorbitan lsostearate, Ethylhexylglycerin, Teprenone.

Jak funguje

V buňkách pokožky je složka DNA s názvem Telomeres. V podstatě jde o biologický časovač lidského těla. Hraje klíčovou roli při buněčném dělení a procesu buněčné replikace. Během let se telomery zkracují a ztrácejí schopnost chránit a udržovat buňky. Následkem toho je pomalejší oprava poškozených buněk a zvrásněný vzhled. Pleť je skvrnitá a poškozená.

De No Age Recharge Cream působí hluboko v buněčné struktuře tak, aby zasáhl tyto telomery, které regulují životnost buněk. Využívá přírodní a organické stimulátory k ustálení telomerů a udržení zdravé a neporušené DNA. Dále působí proti stresu, kterému může být vaše pokožka vystavena. Zlepšuje kvalitu buněk a vrací jejich funkci zpět do rovnováhy.

De No Age Recharge Cream v kombinaci s jemnou hydratací pronikne do pórů pokožky, napne a zvedne její povrch a neutralizuje viditelné skvrny.

Snadná aplikace jednou denně před spaním umožňuje krému chodit do práce, zatímco vy spíte. Po probuzení začnete každý ;den se zdravější a omlazenější pokožkou.

Složení

Čištěná voda, olej z Jojoby kalifornské, olej z jader Meruňky, Skvala, Kyselina hyaluronová, Vitamín A Palmitate, Laureth-7, C13-14 lsoparaffin, Polyakrylamid, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Alfha-Tokoferol.

Jak funguje

Retinol je forma vitamínu A. Hraje důležitou roli v péči o pleť během stárnutí. Jedná se o nejčistší a nejaktivnější formu vitamínu A. Pomáhá při obnově a omlazení pokožky. Dodává rozjasněný a oživený vzhled pokožky. Vhodný pro všechny věkové kategorie a typy pleti.

Je potřeba retinol nezaměňovat s reniem-A nebo kyselinou retinovou. Vitamín A je možná nejdůležitějším vitaminem pro vzhled pokožky. Patří mezi chemické sloučeniny známé jako retinoidy. Mají dostatečně malou molekulární strukturu, proto dokážou proniknout do vnějších vrstev pokožky a napravit vnitřní vrstvy. V té se nachází kolagen a elastin.

Retinol je vitamín A v jeho nejčistší a nejaktivnější formě. Proniká hluboko do kůže, kde je plně funkční. Postupně vyhlazuje jemné linie a vrásky. Zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky. Napravuje poškození pleti a rozzáří ji.

Složení:

Aqua, Squalane, Caprylic/capric Triglyceride, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Xylitylglucoside, Phenoxyethanol, Anhydroxylitol, Sodium Hyaluronate, Xylitol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Ethylhexylglycerin, Teprenone.

Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 5700 Kč
 
 

DE NO AGE - Recharge Cream 30ml - Fotogalerie

DE NO AGE - Recharge Cream 30ml