De No Age
Recharge Serum 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
De No Age
Recharge Serum 30ml
 

Noční péče

De No Age
Recharge Serum 30ml

De No Age
Recharge Serum

Fascinující věcí na kmenových buňkách je jejich přirozená schopnost regenerace. Nachází se ve všech mnohobuněčných organismech. Mohou se samy rozrůstat a měnit na další typy buněk. Výsledkem je redukce vrásek, růst kolagenu a omlazení pleti.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 4100 Kč
 

De No Age Recharge Serum využívá neuvěřitelnou schopnost švýcarského jablka, které zajišťuje dlouhověkost vlastních kmenových buněk. Tuto schopnost přenese i na vaši pokožku. Je bohaté na fytonutrienty, bílkoviny a dlouho žijící kmenové buňky. Vlastnosti jablka jsou vědecky potvrzené a tím nás přiblížili o krok blíž ke kráse spojené s mládím.

Výhody

Pomáhá redukovat vrásky a jemné linie.
Udržuje životnost kožních kmenových buněk.
Oddaluje stárnutí základních buněk.
Zachovává vitalitu a mladistvý vzhled pokožky.

Použití

Před použitím protřepejte. Jemně aplikujte na obličej, krk a dekolt.

Složení

Voda, Glycerin, Propylenglykol, Xanthanová guma, Fenoxyethanol, extrakt z buněčné kultury Jabloně domácí, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Puchatka kadeřavá, Hyaluronát sodný, Chlorphenesin, Kyselina citrónová.

Jak funguje

Používáme extrémně vzácný druh švýcarského jablka – Uttwiler Spatlauber. Jeho stromy jsou tak vzácné, že jich na světě zbývá údajně 20. Zpočátku tato odrůda jablek vedla k zániku, protože postrádala chuť. Překvapivou informací ale je, že dokážou zůstat čerstvá bez chladu nebo jiných konzervačních látek po dobu až 4 měsíců.

První krok k uznání chráněné hodnoty této přísady byl její skutečný potenciál. Po dalším studiu si vědci všimli, že strom vykazoval rychlé regenerační schopnosti.

Ke kmenovým buňkám jablka se připisují vlastnosti jako dlouhodobá životnost nebo rychlá regenerace. Ty je zajišťují také v genetické struktuře buněk. Vědci byli schopni pěstovat tyto kmenové buňky jablka, které jsou nyní k dispozici jako patentový přípravek zvaný Phytocelltec Malus Domestica. Tento přípravek vyvolává ochranné a regenerační vlastnosti v kmenových buňkách lidské kůže.

Kožní kmenové buňky doplňují a udržují přirozenou rovnováhu buněk v epidermální vrstvě pokožky. Regenerují poškozené nebo poraněné tkáně. S věkem se počet těchto kmenových buněk zmenšuje. Zpomaluje také jejich schopnost nápravy poškozených tkání. Tento proces se nazývá senesance. Jedná se o biologické zpomalující buněčné dělení, které je řízeno kmenovými buňkami a genetikou. Jedná se o druh biologických hodin a je to přirozená součást stárnutí.

Sérum je založené na hydratačním extraktu z mořských řas. Přítomnost kyseliny hyaluronové je nezbytným doplňkem na cestě k mladší pleti.

 

De No Age
Recharge Serum 30ml - Fotogalerie

De No Age
Recharge Serum 30ml