Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
DAY OFF + 120ml
 

DAY OFF + 120ml

Jednoduché, ale účinné. Day Off + čistící voda pozvedne nenucenou péči o pleť do nových výšin. Produkt s dvojím účinkem slouží jako jemný čistící prostředek a voděodolný odličovač makeupu v jednom. Drobné micely fungují jako magnety, které zachycují nečistoty, mastnotu a makeup bez toho, aniž by odstranily přirozenou vlhkost.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 1950 Kč
 

Botanické výtažky z acai, goji, granátového jablka, morindy barvířské, camu camu, zeleného čaje a kávy dodají pokožce vitamíny a potřebné antioxidanty. Pouze v jediném kroku je pokožka očištěna, tónována a hydratována.

Benefity

Odstraňuje i voděodolný makeup.
Zjemňuje a vyživuje pokožku.
Odstraňuje přebytečnou mastnotu.
Hydratuje suchou pokožku.

Použití

Aplikujte ráno a večer. Naneste přípravek na bavlněný tampon a jemně přejíždějte přes obličej a oči, dokud neodstraníte všechen makeup a nečistoty. Není zapotřebí oplachovat.

Složení

Voda, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Glycereth-7 Triacetate, Propanediol,

lsododecane, Decylglukosid, extrakt z listů Čajovníku čínského, šťáva z listů Aloe vera, extrakt z listů/semen Kávy Arabicca, extrakt z plodů Morindy barvířské,

extrakt z plodů Mangostany lahodné, extrakt z plodů Euterpe brazilské,

extrakt z plodů Kustovnice cizí, extrakt z plodů Marhaníku granátového, extrakt z plodů Myrciaria dubia, extrakt z kůry Ořechovce vejčitého, Niacinamide, Chlorid sodný, Citronan sodný, Fenoxyethanol.

Jak funguje

Micelární vody byly původně myšleny jako čistá alternativa, která měla pomoci Pařížanům vypořádat se s přísnou zásobou vody ve městě. Micely jsou mikroskopické shluky oleje a molekulárních koulí pohlcujících nečistoty. Hydrofobní na jednom konci a hydrofilní na druhém. Micely se spojují do kruhu a nechávají tak prostor uprostřed.

Po aplikaci micely přitahují nečistoty, drží je v prázdném prostoru a odstraňují je. Extrakty ze super potravin zvolené pro tento přípravek byly vybrány pro své vynikající antioxidační schopnosti. Společně s micely jsou tyto botanické extrakty upevněny v deionizované měkké vodě a tím je zajištěna jemná hydratace.

Super Fruit antioxidační komplex

Silná směs antioxidantů, která brání proti škodlivé oxidaci způsobené znečištěním a dalším působením okolního prostředí. Kávový extrakt má vysokou koncentraci revitalizujícího kofeinu a esenciálních mastných kyselin. Navíc obsahuje hydratační vitamín E. Plody Morindy barvířské se rozrůstají po celých Havajských ostrovech. Obsahují přes 165 prospěšných sloučenin a jsou neuvěřitelně bohaté na polyfenolové antioxidanty. Mangosteen je plný živin, včetně vitaminů C, B6 a B12, stejně jako vápník, draslík, zinek a mangan. Acai bobule, které můžeme nalézt pouze v Amazonských deštných pralesích, obsahují vysoký obsah antokyanů, které jsou extrémně účinnými antioxidanty. Ty také zahrnují vysoký obsah vitaminů A, C a E. Také ovoce původem z Amazonie s názvem camu camu je uznáváno jako nejhustší přírodní zdroj vitamínu C na světě. Bobule Goji, známé také jako vlčí bobule, jsou původem ze subtropických oblastí Číny a používají se již po staletí. Bobule Goji obsahují koncentrované množství antioxidačních sloučenin, stejně jako stopové minerály, vitamin A a aminokyseliny. Granátová jablka, známá jako plody bohů, jsou ztělesněním superovoce. Obsahují vysoké množství konjugovaných mastných kyselin, vitaminů B, C a draslíku.

Aloe Vera (šťáva z listů Aloe Vera)

Aloe vera se extrahuje ze šťavnatých listů rostliny aloe. Je proslulá svým mimořádným hydratačním, uklidňujícím a ochranným přínosem.

Extrakt ze zeleného čaje (výtažek z listů Čajovníku)

Extrakt ze zeleného čaje je známý svými silnými antioxidačními schopnostmi, stejně jako pro svou schopnost zklidňovat.

 

DAY OFF + 120ml - Fotogalerie

DAY OFF + 120ml