CYBER C Serum 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
CYBER C Serum 30ml
 

CYBER C Serum 30ml

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 4800 Kč
 

Vitamín C je nezbytnou součástí pro celkové zdraví pokožky. Po použití krému Cyber C Vitamin C dokáže pokožka bojovat proti vráskám, stárnutí způsobené sluncem nebo látkami, které znečišťují životní prostředí. Cyber C Vitamin C obsahuje stabilizovanou formu vitamínu C ke snížení tvorby vrásek a rozjasnění pigmentových skvrn. Nezapomíná ani na směs s bohatou hydratací pro výživu pokožky.

Benefity

Pomáhá snižovat hyperpigmentaci.
Redukuje výskyt jemných linií a vrásek.
Poskytuje antioxidační ochranu.

Použití

Aplikujte na očištěnou pleť ráno a večer.

Složení

Voda, olej ze semen Světlice barvířské, Cetearyl Alkohol, Cyclopentasiloxane,

Sodium Ascorbyl Phosphate, Dimethicone, Polysorbate 60, Skvalan,

Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hyaluronát sodný.

Jak funguje

Vitamín C je pro tělo zásadním prvkem a hraje významnou roli při ochraně a udržování zdravé pokožky.

Krém Cyber C Vitamin C obsahuje stabilizovanou formu vitamínu C, která udržuje pokožku proti známkám stárnutí a zároveň poskytuje antioxidační ochranu od dalších vlivů. Stabilizovaná forma kyseliny askorbové (vitamín C) zajistí antioxidační ochranu a bojuje proti poškození pokožky.

Vitamín C je dobře známý pro svou schopnost vyhledat nerovnoměrný tón pleti nebo ten způsobený stárnutím. Dokáže zlepšovat její vzhled.

Jojobový olej je součástí krému s vitamínem C pro své jedinečné hydratační účinky. Olej vyživuje pokožku, avšak nezanechává mastné zbytky a rychle se vstřebává.

Skvalan získaný z oliv patří mezi další benefity tohoto krému. Bojuje s poškozením před volnými radikály. Dále se zaměřuje na nerovnoměrný tón pleti a tím odhaluje zářivější pleť.

Krém Cyber C Vitamin C je vynikající a zároveň univerzální produkt k dosažení hydratované pokožky. Navíc obsahuje mnoho benefitů proti stárnutí pleti.

 

CYBER C Serum 30ml - Fotogalerie

CYBER C Serum 30ml