CYBER C Serum 30ml | byFemme.cz

Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
CYBER C Serum 30ml
 

CYBER C Serum 30ml

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 4800 Kč
 

Sérum bohaté na antioxidanty pomáhá bojovat proti známkám stárnutí, včetně vrásek a pigmentových skvrn. Hlavní složku tvoří velmi vysoká koncentrace čistého vitaminu C (12%), který má okamžitě viditelné účinky na mastnou pleť a mírně ji zahřívá. Každodenní používání séra pokožku rozzáří, zjemní, zesvětlí a je vhodné pro všechny typy pleti.

Účinky:

  • Chrání pokožku proti UV záření
  • Zabraňuje poškození buněk způsobeného stárnutím či špatným ovzduším
  • Podporuje pružnost pokožky
  • Udržuje pleť hydratovanou
  • Zabraňuje jejímu podráždění
  • Zesvětluje a sjednocuje tón pleti

Vitamin C - tato základní živina hraje významnou roli v procesu syntézy kolagenu a je vysoce účinným antioxidantem, který snižuje oxidační stres a bojuje proti volným radikálům. Aplikace vitaminu C pomáhá bránit procesu stárnutí a chrání pokožku před nebezpečnými vlivy špatného ovzduší. Abychom prodloužili účinnost a trvanlivost tohoto séra, vytvořili jsme stabilní 12% směs vitaminu C spolu s kyselinou hyaluronovou.

Aplikujte Ráno a večer po čištění.

Pokyny
Umístěte 2-3 kapky do dlaně a aplikujte konečky prstů na místo, které má být ošetřeno.

Jak stárnete, syntéza kolagenu se zpomaluje a pokožka se tak snadno neopravuje. Expozice prostředí také přispívá ke zničení hladin kolagenu v pokožce, což má za následek starší a starší vzhled.
Vitamin C známý také jako kyselina askorbová je
základní živina. Hraje v tom významnou roli
proces syntézy kolagenu a je vysoce
účinný antioxidant snižující oxidační stres, vitamin C pomůže bránit procesu
a boj proti volným radikálům. Aplikace vitaminu C pomůže bránit procesu stárnutí a chrání pokožku před nebezpečnými prvky prostředí.
Vitamin C působí jako antioxidant, protože inhibuje rozklad buněk v důsledku oxidačního stresu. Vzhledem k tomu, že je vitamin C sám o sobě energeticky náchylný k oxidaci, je při vystavení vzduchu nebo vodě velmi nestabilní. Abychom prodloužili účinnost a trvanlivost tohoto vzorce, vytvořili jsme stabilní 12% směs vitaminu C spolu s kyselinou hyaluronovou.
Kyselina hyaluronová je přirozená složka pokožky, která pomáhá udržovat hladinu vlhkosti a současně s vitaminem C podporuje syntézu produkce kolagenu.

Složení:

Propylene Glycol, Ascorbic Acid.

 

CYBER C Serum 30ml - Fotogalerie

CYBER C Serum 30ml