Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
Cyber C Lip Balm 5ml
 

Cyber C Lip Balm 5ml

Po rtech chceme, aby vypadaly nejen skvěle, ale byly i vyživené. Přestože existuje mnoho produktů za tímto účelem, Cyber C Lip Balm kombinuje klíčové ingredience pro potřebou výživu a zkrášlení vašeho úsměvu již po jedné aplikaci. Cyber C Lip balzám poskytuje okamžitou hydrataci popraskaných rtů. Dále bojuje proti známkám stárnutí způsobené slunečním zářením nebo poškozením volnými radikály.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 1300 Kč
 

Vitamín C poskytuje antioxidanty a stimuluje tvorbu kolagenu. Obnovuje vlastnosti mladistvých rtů a chrání je před vnějšími podmínkami. Díky své osvěžující citrusové vůni a hedvábné struktuře bez něj dlouho nevydržíte.

Benefity

Hydratuje suché rty.
Přidané antioxidanty bojují proti známkám stárnutí. Stimuluje syntézu kolagenu.

Použití

Aplikujte libovolné množství na rty. Lze použít v kombinaci s rtěnkou.

Složení

Olej ze semen Skočce obecného, Cetearyl Alkohol, Lauryl Laurate, olej z plodů Olivovníku evropského, Hydrogenovaný, ricinový olej, Včelí vosk, Karnaubský vosk, Hydrogenovaný Olej ze sójových bobů, Kandelilový vosk, Glyceryl Stearate, olej z plodů. Pomeranče, Askorbylpalmitát.

Jak funguje

Balzám na rty je často považován za povrchové ošetření. Ale je naprosto klíčový pro zdraví vašich rtů. Kůže na rtech je neuvěřitelně tenká. Nedokáže si produkovat vlastní olej.

Jediná vlhkost, kterou vaše rty přijímají, je to, co jim dáváte. V důsledku toho jsou velmi rychle suché a popraskané, a to zejména v chladných měsících. Suché rty jsou nejen bolestivé, ale také nevzhledné a protože jsou hlavním rysem vašeho obličeje, je nanejvýš důležité, udržet je pružné a hydratované. Jednou z hlavních složek Cyber C Lip Balmu je včelí vosk, známý svou schopností zvlhčovat a posilovat přirozenou vlhkostní bariéru pokožky.

Jak už název napovídá, nejsilnějším aktivním prvkem balzámu na rty je vitamín C. Při odstraňování stárnutí jsou přínosy tohoto vitamínu to nejlepší, co jim můžete poskytnout. Jako antioxidant chrání před volnými radikály, látkami, které poškozují naši DNA. Volné radikály mohou postupem času urychlit proces stárnutí a antioxidanty s tím bojují.

Vitamin C také hraje důležitou roli v syntéze kolagenu. Je mimořádně prospěšný pro kožní buňky. Podporuje zdravé a omlazené rty. Kvůli tenké a citlivé kůži na rtech jsou velmi náchylné k elementárnímu poškození. Vitamin C jim poskytuje ochranu, kterou potřebují před vystavením různých škodlivin z životního prostředí, zatímco včelí vosk doplňuje ztracenou vlhkost.

Hydratační síla včelího vosku v kombinaci s proti-stárnoucími a ochrannými výhodami vitamínu C se spojí a dodají vašim rtům okamžitý osvěžující zážitek. Ten jim poskytne okamžitou úlevu i dlouhodobé zdraví, a to pouze s Cyber C Lip Balm.

 

Cyber C Lip Balm 5ml - Fotogalerie

Cyber C Lip Balm 5ml