Výběr dle značky

Výběr dle kategorie

 
 
24K PURE GOLD TREATMENT 4 ošetření
 

24K PURE GOLD TREATMENT 4 ošetření

Unikátní kombinace korekční masky proti vráskám se zlatým listem poskytuje pokožce okamžitý lifting a zářivost. Tato maska obsahuje směs složek obnovujících buňky, u nichž bylo prokázáno, že zlepšují pružnost, strukturu a tón pleti, a peptidy, jako je Hexpeptid8 - jedinečný peptid, který pomáhá snižovat hloubku vrásek a uvolňovat napětí v obličeji.

 
Dostupnost: Skladem
Cena (vč. DPH): 6200 Kč
 

Maska je obohacena o přirozeně zvlhčující přísady, jako je broskvový extrakt, červený čaj,
koenzym 10 a kyselina hyaluronová.
Zlatý list je položen na korekční masku a optimalizuje její celkový účinek. Poskytuje pokožce okamžitý blahobyt, zachází se zarudnutím a jemnými liniemi a dodává pokožce rovnoměrnější tón a zdravou záři.
Použití zlata je stále populárnější, jeho přínosy pro kůži jsou však známy již od starověku. O samotné Kleopatře bylo známo, že používá zlato, aby jí dodala zdravý a zářivý vzhled.
Je známo, že zlato pomáhá obnovovat buňky v bazální vrstvě, zlepšuje pružnost pokožky, redukuje vrásky a dodává pleti mladistvý vzhled. Ionty ve zlatě také pomáhají stimulovat obnovu buněk, zlepšují krevní oběh, což vede ke zlepšení metabolismu kůže pro zdravěji vypadající pleť. Použití zlata také snižuje suchost, zpomaluje přirozený pokles produkce kolagenu, zlepšuje pružnost pokožky a pomáhá redukovat kožní infekce a akné.
Použití zlata také pomáhá snižovat produkci melaninu, alergie na kůži a akné, stimuluje krevní oběh a zvyšuje vlhkost pokožky. Drobné částice zlata pronikají kůží a dodávají jí zářivý světelný vzhled. Ošetření 24K Pure Gold lze použít jako jednorázové glamour ošetření nebo jako pokračující ošetření pro zdravěji vypadající pleť. Maska je vhodná pro všechny typy pleti.

  • Pomáhá obnovovat buňky v bazální vrstvě
  • Zvyšuje pružnost pokožky
  • Snižuje suchost a vrásky a dodává pokožce mladistvý vzhled
  • Zpomaluje přirozený pokles produkce kolagenu a stimuluje obnovu buněk
  • Zlepšuje metabolismus kůže
  • Pomáhá redukovat kožní infekce a akné

Na celý obličej naneste korekční masku proti vráskám.

Umístěte listy čistého zlata (1 list na obě tváře a 1 doprostřed na čelo a bradu);

Nechte působit 10/15 minut;

Na konečky prstů naneste malé množství nápravného přípravku proti vráskám a masírujte, dokud se úplně nevstřebá;

Zbylé zbytky opláchněte a ošetření opakujte každých 21 dní.

4 kompletní ošetření (12 listů čistého zlata 24K) + korekční maska ​​proti vráskám (50 ml)

Složení:

Gold Mask-Pure 24k gold ;Corrective Anti-Wrinkle Mask- Purified Water (Aqua), Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Hyaluronic Acid, Laureth-7, C13-14 Isoparaffin, Co-Enzyme Q10, Aspalathus Linearis (Red Tea) Extract, Squalane, Glycolipids, Polyacrylate-13, Anthemus Noblis (Chamomile) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Citrus Aurantium Flower (Neroli) Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

 

24K PURE GOLD TREATMENT 4 ošetření - Fotogalerie

24K PURE GOLD TREATMENT 4 ošetření