Studio Femme

Snahou o zdravou krásu hledáme její nový standart. Vycházíme z výzkumů založených na biotechnologiích, kreativních nápadech a neohrožených výzvách. Kromě toho se ujímáme vedení při šíření „zdravé krásy“ nejen po Asii, ale také celém světě.

Banner loga 3

Seznamte se s exkluzivní technologií MIRACLETOX Microspear®!
- Speciální péče o vaši pokožku - stačí 1x týdně
- Mikro-stimulace s patentovanou technologií Microspear®
- Stejný princip, jaký využívají profesionálové - 3 kroková domácí péče Perfect Home Care

Produkty Miracletox Home Care jsou perfektním doplňkem programu Miracletox Premium, který nabízejí profesionální kosmetické salony, vyškolené a certifikované naší Academy of Femme, která má vyhradní zastoupení pro ČR, Slovensko a Rakousko. Díky tomu dosáhnete trvale skvělých výsledků!

Sbohem, vrásky!
Jednou týdně, jednoduché a efektivní! Pouhé tři kroky a dosáhnete i doma výsledků, kterými se mohu pochlubit profesionálové. Jestli vás zklamaly různé kosmetické produkty, je na čase vyzkoušet skutečnou domácí péči. Během stárnutí vaše kůže pomalu ochabuje a zhoršuje se její kvalita. Vezměte péči o váš vzhled pořádně do rukou!

CELLSTORY Plus Cellplant Meso-Care Program
Očekávejte neobyčejný efekt na vaši pleti díky tomuto hygienickému a zdravému programu kmenových buněk pro opravdové profesionály!

Důraz na hygienu
Produkty jsou baleny jednotlivě tak, aby jedno balení znamenalo jednu aplikaci. Bakterie ani viry tak nemají šanci.

Cell Amino komplex
Kosmetika obsahuje přes 20 druhů aminokyselin.

Kmenové buňky
Ampulky obsahují roztok pro kultivaci kmenových buněk rostlin a 3GF (EGF/IGF/FGF)

3 hlavní ingredience:
YELLOW CALMING COMPLEX
Patří do něj extrakt z kořenu Šišáku bajkalského, extrakt z kořenu Orchideje vzpřímené nebo extrakt z kůry Korkovníku amurského. Tyto rostliny se ve východní Asii tradičně používají pro své protizánětlivé, antioxidační a antimikrobiální schopnosti. Žlutý uklidňující komplex je nejen součástí Cellstory produktů, ale i ampule Miracletox, krému a masky, což poskytuje silný uklidňující a chladivý účinek na pokožku.

20 AMINOKYSELIN
Aminokyseliny působí blahodárně na pleť převážně z důvodu hydratace, čímž vypadají pokožka nejen více svěží, ale i mladistvější.

KMENOVÉ BUŇKY Ampulky obsahují roztok pro kultivaci kmenových buněk rostlin a 3GF (EGF/IGF/FGF)
 

Keine Einträge gefunden...