Akademie Femme

ByFemme nabízí nejmodernější a funkční korejské kosmetické technologie prostřednictvím neinvazivní metody. Největším rozdílem od běžné kosmetiky je to, že se díky technologiím dostane produkt do hloubky pokožky. Tato kosmetika je výjimečná v tom, že není jen o konkrétních produktech, ale také o změně přístupu k péči o pleť. Mohou ji používat ženy i muži s jakýmkoliv typem pleti a zároveň s jakýmkoliv problémem, ať už se jedná o akné, jizvy, pigmentové skvrny, povadlá pleť, vrásky a jiné.

To, že naše kosmetika skutečně funguje, potvrzují už jen samotné pozitivní ohlasy klientů. Problémy, které je trápily třeba i roky, vyřešili během pár měsíců.

Navíc již po prvním ošetření v salonu sami vidí pozitivní změnu. S klienty pořizujeme fotografii “před a po”, aby jasně viděli, co se během ošetření s pletí stalo, dále jim doporučíme domácí péči a už po týdnu dostáváme děkovné zprávy. S vyřešením kožního problému samozřejmě dochází ke změně i psychického stavu klienta. Cítí se skvěle a sebejistě.

Máme salony po celé České republice i Slovensku. Také už několik let pořádáme školení pro kosmetičky. Začali jsme s procedurou BB Glow a byli jsme vůbec první, kdo tuto metodu k nám i na Slovensko dovezl.


Screenshot 2022-06-01 at 12.44