Co udělat, aby krémy fungovaly jak mají..

Co udělat, aby krémy fungovaly jak mají..

Co udělat, aby krémy fungovaly jak mají..

Co je nejpodstatnější, bez čehož nemá cenu cokoliv, byť dlouhodobě, aplikovat, je příprava pleti.
Tím máme na mysli vyčistit a srovnat PH a až poté aplikovat další produkty (sérum, maska, krém, fluid, apod.) Už jsme o tom mluvily na instagramu @byfemme.cz , nicméně máme pocit, že bude dobré sepsat o tom článek.

Níže máte sepsanou rutinu pro Miracletox:

1. Aplikujte Clenser – dle potřeby aplikujte množství cleanseru na vlhké ruce, promněte a poté vmasírujte do pokožky a smyjte.

2. Aplikujte Toner – VŽDY na vyčištěnou /odlíčenou pleť. Do dlaní nakapejte cca čajovou lžičku toneru, rozetřete v dlaních a poté jemně vtiskávejte do pokožky. Takto se do pleti dostane co má a hydratujete ji. Toner se nedává na tamponky, jak jsme zvyklé u jiných produktů. Tímto je pleť připravena na další pečující produkty.

3. Miracletox ampule – používáme JEDNOU TÝDNĚ/po 7 až 10dnech
- naneste na obličej/krk/dekolt/oblast kolem očí jednu celou ampulku (nenecháváme nic „na příště“) a masírujte pokožku konečky prstů pro absorpci. Může se zdát, že je toho na aplikaci příliš, ale věřte, pleť vše absorbuje v plné míře. Po použití ampulky TOX si umyjte ruce, aby se zbytky nedostaly do jiných částí těla. Můžete dočasně cítit brnění po aplikaci i následující den.
- PO POUŽITÍ TOX AMPULE, NEPOUŽÍVEJTE ŽÁDNÉ OLEJÍČKY, OLEJOVOU KOSMETIKU, RETINOL, EXFOLIAČNÍ PRODUKTY – min.3dny

4. Miracletox Maska – je ideální použít ji poté, co jste aplikovali ampuli.
- Zklidňuje, hydratuje a podpoří účinky ampulky. V sáčku je hodně tekutiny, tudíž zbylý obsah můžete aplikovat na pleť vždy večer, dokud nespotřebujete (vydrží i na 3x) . Po sejmutí plátýnka zbytek tekutiny jemně vmasírujte do pleti/krk/dekolt. Masku byste měli používat min. 2x týdně, bez ohledu na aplikaci ampulek. Dopřejete jí spoustu výživy a hydratace!

5. Miracletox Feel Cream – aplikujeme denně, ráno/večer na celý obličej, oční okolí, krk i dekolt. I po použití masky! Maska není krém :o)

6. Miracletox Lifting Fluid – můžeme aplikovat denně na celý obličej nebo jen na místa, kde cítíme, že máme „problém“ ( bělení, odstranění vrásek, odstranění zarudnutí, liftingová funkce, akné). Po aplikaci fluidu následuje krém jako finální produkt.

Jako další možnost u nás na e-shopu můžete vybírat z těchto značek:

Gold Energy & Snail Synergy

Gold Snail Foam Cleansing 170ml | byFemme.cz + Gold Snail Toner 130ml | byFemme.cz

Cellstory

Cellstory Cleanser 60x 1ml | byFemme.cz + Cellstory Fluid 60ks 1ml | byFemme.cz

Thesera

A+ Epidermis Balance Foam - čistící pěna | byFemme.cz + Perfect Double Pearl Pack Cleanser 100ml | byFemme.cz + THESERA HYDROGLOW CELL AMPOULE 200ml | byFemme.cz

Beauty Of Joseon

BEAUTY OF JOSEON Bubble Toner: Green Plum + AHA | byFemme.cz + BEAUTY OF JOSEON Ginseng Essence Water | byFemme.cz

Pokud budete potřebovat sestavit rutinu pro aktuální stav Vaší pleti, napište nám, rádi poradíme:

info@byfemme.cz

Mějte klidný den, váš team byFemme!

Blog »