Objevte kouzlo korejské kosmetiky Dr. Althea

Na našem eshopu nově najdete produkty od kosmetické značky Dr. Althea.

 

Althea je ženské jméno, které v překladu znamená healer, tedy někdo, kdo uzdravuje jiné. Stejně jako produkty této značky. Jaký je její příběh a jaké produkty má v nabídce?

 

dr.alteha_195x

 

 

 

Althea je zároveň národní květinou Jižní Koreji a reprezentací země, která inspiruje přístupem k péči o pleť a kosmetice celý svět. Značka Dr. Althea, která byla založena v roce 2014, propojuje estetiku s inovativními recepturami a snaží se stát mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti korejské krásy.

 

Posláním značky je objevovat bezpečné, účinné a přírodní ingredience pro vytváření vysoce kvalitních produktů, všechny receptury jsou proto vyrobené výhradně z přírodních ingrediencí.


 

Pro lab

Vaší pozornosti by určitě neměla ujít řada PRO Lab, která je vyrobena tak, aby účinně řešila problémy s pokožkou spotřebitelů. Každý produkt z řady je důkladně testován a pečlivě vytvořen pro čištění, detoxikaci a hydrataci pokožky. Cílem je vrátit pleť do původního neposkvrněného stavu, tak jako by byla ošetřena specialistou.

 

CSR

Corporate Social Responsibility, neboli zodpovědnost značky ke společnosti, je v dnešní době neodmyslitelnou součástí firemní kultury. Značka Dr. Althea například darovala během pandemie Covid-19 20 000 (v hodnotě 65 000 amerických dolarů) dezinfekčních prostředků na ruce a soustavně prokazuje CSR i prostřednictvím jiných darů a aktivit.

 

Design

Samotný design obalů produktů a logo vám dá nápovědu, za jakými hodnotami značka Dr. Althea stojí: je to jednoduchost, přirozenost, čistota a minimalismus. Produkty jsou ve světlých, převážně bílých, baleních doplněné pouze o nejdůležitější informace, moodové obrázky a kurzívou psané logo. Na poličce v koupelně se budou přímo vyjímat!

 


 

A jaké všechny produkty má tato korejská kosmetická značka v nabídce?

 

  • Začneme určitě dvěma novinkami, a to krémem na ruce a opalovacím krémem.
  • Vlajkovým produktem jsou však pleťové sheet masky – těch má Dr. Althea v nabídce hned několik.
  • Dále stojí za zmínku určitě hydratační řada produktů obsahující krém, tělové mléko, sérum a toner.
  • V nabídce ale najdete i make-up, dezinfekční gel na ruce, krémy či čističe na obličej.

 

marine-anti-blemish-mask-27g5ea multi---action-infusion-serum-2ml---56-kusu squalane-silk-mask-27g-5-kusu 

_2_52 786_multi_action_ultra_repair_serum_56EA_3 water-glow-aqua-ampoule-mask-27g-5-kusu